2733
2734
عنوان

مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 26 پست
رسمی هم بودم فک می کرد خودمو دارم می گیرم .

هرطوري كه دوست داري باش اين طور ادما بچه هاي خودشون هم ميشناسنشون و قبولشون ندارن مادرشوهر دوستم اين مدليه ميگه خواهرشوهرام ازم معذرت خواهي ميكنن ميگن مدلشه 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هرکاریش کنی مادرشوهره مادرشوهر همیشه حسوده  من خوده مادرشوهرم برمیگرده میگه مادرشوهرمادرنمیشه ...

اره .البته مادرشوهر من افسردگی حاد داره .پدرشوهرم ولش کرده .بیشتروقتا دلم خیلی میسوزه براش😢

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

نباید حساس بشی

مادرشوهر من باهام خوبه یعنی هرکاری واسه دختراش بکنه واسه منم انجام میده 

ی بار میرفتیم مشهد شوهرم دوره داشت بهش گفته بود بعد ما دوروز قبلش خونشون بودیم هیچی نگفت راجع به مشهد رفتنمون برگشتیم گفت چون تو بهم نگفته بودی ناراحت بودم منم گفتم من وشوهرم فرقی نداریم من میدونستم شوهرم گفته و شما میدونین اگه قرار به ناراحت شدن باشه ما باید ناراحت باشیم که ی التماس دعا نگفتین ولی من اهل گلایه و حرف نیستم چیزی بگم دیگه هیچی نمیگه

مامان دوتا دخمل ناز 😍
استارتر خودتو بکش راحتش کن    

اخه خودمم بکشم ناراحت میشه میگه خودشو از دست من کشت😂

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738

خوشبحالت که مادرشوهرت درحد مادر شوهر من دورو و عوضی نیست😕قدرشو بدون 

1400/1/1بلـــــه😕چیــه😕همینه که هست😕خلاصه که قانون جذبو😕 از این حرفا😒😐ماچ بـــه کلتون😐💋امید به بالا سری مامان1400🤲😕💋هـــــوم😕دیگ هیچی😐 هــــا راستی اهل گزارش زدن نیستم ولی تز روشن فکریو😕 و ادای باکلاسی😒و از این چیز شعرا ببینم گزارش🤫 بــــله😒باکالاسای😕 بافارهانگ😕 لاناتی😕هــــوم😕تیکه کلاممه اصن😐دنیام داداشم🤗مثلا عشق شوهرمم😕حرف سازنده و تو دل برو ببینم صلوات میفرستم برا فاعلش😕خلاصه که هیچی 😕بعدم برای عزیزانی که بعد استاد همه چیز دون ادعای دانایی در صدرو دارن باشه شما حرفایی که تا چند سال ایندم میخای بزنی درسته 😕
دقیقا منم نمیدونم .نمیدونم تعریف کنم یا ن ؟تشکر کنم یا ن؟ذوق کنم یا ن؟ از هر حرکتی و حرفی و سکوتی ی ...

تو کاری که خوبه و درسته رو انجام بده اهمییت نده که کی چی میگه ..اول و اخر شوهرت مهمه .منم آذرماهیم خانواپه شوهر و خانواده خودم دست به یکی کردن تولد گرفته بودن ..یکم شباهت داریما بهم 

اگه از زن انتظار فرشته بودن داری،باید بهشت رو بهش بدی