2733
2734
عنوان

خرید آنلاین سیسمونی

217 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها

من به خاطر کرونا و همچنین حال بد خودم باید وسایل نی نی رو اینترنتی می‌خریدم. از طرفی شهرستان هم هستم و جای قیمت مناسب نداره مغازه های سیسمونی گرونن، منم باید ارزون و حداقلی جمع و جور میکردم همه چیز رو.

هنوز همه خریدهای آنلاینم نرسیده ولی گفتم بیام سایت هارو معرفی کنم. وقتی رسید بازم میام میگم راضی بودم یا نه.

من از سیسمونی مریم میخرم همینو تو اینستا سرچ کن

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چقدری میشه یه سیسمونی کامل

دارم خورد میخرم ولی واقعا همه چیز گرونه تصمیم گرفتم کنار مادر و ایرانی بگیرم کالسکه و صندلی غذا چینی خورده هارو تا حد ممکن دارم خارجی میگیریم کار سیت هم چون برای امنیتشه سعی میکنم خارجی بخرم ولی بیدااااااد از قیمتها

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

من لباس و رختخواب و وسایل بهداشتی نی نی و این چیزهارو فقط خریدم فعلا.

لباس یه مقدار از سیسمونی جاهد که یک دور خریدم اومده و بسیار راضی بودم.

https://sismooniejahed.ir/

چنددست لباس هم از دیجی کالا خریدم که برخلاف خیلی کامنت ها سایز و رنگ برام اشتباه نیومد ولی چون این شکایت خیلی تو کامنت ها بود دیگه ازش نخریدم.

بقیه رو هم از این سه سایت

https://aghabozorgshop.com/

https://babymama.ir/

https://nini-moon.ir/

دارم خورد میخرم ولی واقعا همه چیز گرونه تصمیم گرفتم کنار مادر و ایرانی بگیرم کالسکه و صندلی غذا چینی ...

منم قصد دارم باردار بشم اما چون خرید با خونوادمه دلم نمیاد تازه جهزیه گرفتن 😭

2738
من لباس و رختخواب و وسایل بهداشتی نی نی و این چیزهارو فقط خریدم فعلا. لباس یه مقدار از سیسمونی جاهد ...

سیسمونی جاهد واااقعا قیمتاش عالیه

من قبلا خونه م نزدیک مغازه ش بود 

چند وقت یه بار میرفتم کیف میکردم هی تیکه تیکه ازش خرید میکردم جنس کاراشم اکثرا خوبه پشیمون نمیشی

بدیش اینه که سایز بزرگ زیاد نمیاره و اینکه زود جنساشو میبرن همش باید گوش به زنگ باشی جنس جدید آورد زود سفارش بدی

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

من هنوز سالگرده ازدواجم نشده ناخواسته انقدر زود شد میدونم چی میگی ولی بخاطر سیسنونی بچه دار نشدن دلیل خوبی نیست اگه خودت یا همسرت تمکن دارید خودتون به عهده بگیرید 

یه سری چیزای کوچیکو خورد خورد خودت بخر که کمک بشه

رنگای اسپرت بردار هم به دختر بیاد هم پسر

من خریدم خورده ریزارو

البته من 4 ساله ازدواج کردم

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
دارم خورد میخرم ولی واقعا همه چیز گرونه تصمیم گرفتم کنار مادر و ایرانی بگیرم کالسکه و صندلی غذا چینی ...

تخت کنار مادر از پیج کارخونه کوشا بگیر هم خیلی تنوع داره کاراشون هم به قیمت کارخونه در میاد

2706