2733
2739
عنوان

خرید آنلاین سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 29 پست
داریم اما رسمه ومتاسفانه مادر شوهر....

😞

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
تخت کنار مادر از پیج کارخونه کوشا بگیر هم خیلی تنوع داره کاراشون هم به قیمت کارخونه در میاد

مرسییی اتفاقا تو خریدهای این ماهمه همیمن الان سرچ میکنم پمنون

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر شد عزیزم؟

خب من تقریبا دوساله شروع کردم از دوسال پیش قیمتا خیلی تغییر کرده

ولی شاید سر جمع 4 تومن شده باشه

تیکه های بزرگش مونده فقط

از بزرگا صندلی غذا فقط خریدم اونم چون خیلی دوست داشتم داشته باشم گفتم بمونم گرون شه دیگه دلم نمیاد بگیرم

مینی واشم گرفتم اونم مادر شوهرم اینا خیلی حساسن دیدم یکی تو سیسمونیش نداشته باشه هی حرف میزنن

البته من شوهرم دستش خالی بود با پول بابام خریدم ماهانه یه کمک خرجی برام میریخت با اون خریدم ولی خب دلم نمیومد کمک خرجی رو واسه خودم خرج کنم میگفتم حالا فردا میخوان سیسمونی بخرن بهشون فشار میاد

ولی شما شوهرت اگه داره ماهی 50 تومنم برای بچه آینده تون ازش خرج کنی هیچی نمیشه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
عزیزم😍😍😍انشالله بسلامتی دنیا بیادددد

مممون

2731
مرسییی اتفاقا تو خریدهای این ماهمه همیمن الان سرچ میکنم پمنون

خواهش میکنم عزیزم

من خیلی تحقیق کردم واقعا این پیج کاراشون خوبه وقیماش نسبت به همه جا مناسبه

سرچ کنی مهندس آرش اژدری پست های مربوط به پیجشو پیدا میکنی

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
خب من تقریبا دوساله شروع کردم از دوسال پیش قیمتا خیلی تغییر کرده ولی شاید سر جمع 4 تومن شده باشه ت ...

اره داره راحت میتونم .خیلی کار خوبی کردی .دقیقا مادر شوهر منم اینجوریه انشالله منم از بعد عید شروع میکنم کم کم خرید کردن شاید بشه توی دوسال همه ریزه ها رو بگیرم بالاخره خودش کمکه اینم

خواهش میکنم عزیزم من خیلی تحقیق کردم واقعا این پیج کاراشون خوبه وقیماش نسبت به همه جا مناسبه سرچ ک ...

یه دونه کارخانه کوشا بیشتر تو اینستا نبود فالو کردم لوگو شونم آبیه

عزیزم هزینت تا الان چقدر چده؟سیسمونی با خودته یا خونوادت؟

خودم دارم میخرم عزیزم

چندتا اسباب بازی خریدم که قصد ندارم فعلا دیگه بخرم، رختخوابش، لباس تا شش ماهگی، حوله و بهداشتی و خرده ریزها شده سه و نیم.

2738
سیسمونی جاهد واااقعا قیمتاش عالیه من قبلا خونه م نزدیک مغازه ش بود  چند وقت یه بار میرفتم کیف ...

آره منم دوسری صفر و یک و دو ازش خریدم. چه بد پس برای سایزهای بزرگتر نمیشه روش حساب کرد

دوستان گهواره و تخت کنار مادر چیزیه که مدت زیادی استفاده نمیشه. برای کاهش هزینه میتونید این رو از دیوار تهیه کنید، چون کم استفاده میشه خراب نیست دست دومش.

من خودم گهواره اگر لازم شد قصدم همینه

دوستان گهواره و تخت کنار مادر چیزیه که مدت زیادی استفاده نمیشه. برای کاهش هزینه میتونید این رو از دی ...

بله اینم فکر خوبیه👍

اصلا خیلی وسایل هست که کاربردیه اما تایم استفاده شون کمه و زود سن بچه میگذره مثل روروئک یا کریر یا خیلی چیزای دیگه

اینا رو میشه چیز تر تمیز از دیوار پیدا کرد

آره منم دوسری صفر و یک و دو ازش خریدم. چه بد پس برای سایزهای بزرگتر نمیشه روش حساب کرد

آره بیشتر لباسای سایز کوچیک میاره

ولی واقعا قیمتاش با جاهای دیگه قابل مقایسه نیست

خیلی به سایتش سر بزن یه وقتا سایزای بزرگترم میاره ولی خیلی زود تموم میشه چون سایز بزرگاشو زود میبرن

بعدم سایز بزرگاشو سخت بشه ست کرد یکم رنگارنگه اما برا توخونه خوبه 

من چون از نزدیک مغازه ش رفتم لباسای مجلسی یا بلوذ شلوار میاره جنساش زیاد جالب نیست

مگه جدیدا جنس خوب بیاره

اما لباسای تیکه ایش همه جنساش خوبه

اره داره راحت میتونم .خیلی کار خوبی کردی .دقیقا مادر شوهر منم اینجوریه انشالله منم از بعد عید شروع م ...

عزیزم بچه دار شدنت رو برای این چیزا به تاخیر ننداز

اول تا آخر حرف و حدیث وجود داره

من الان 2 ساله منتظرم خیلی وقته خریدم تموم شده ولی بچه ای در کار نیست! 

بخوای اقدام کنی برای بارداری از سه ماه قبل باید اسید فولیک و مکمل بخوری

بعدم که اقدام کنی معلوم نیست کی باردار بشی

همون ماهم باردار شی 9 ماه خود بارداریه

این خودش 1 سال

تو یک سال کلی چیزا میتونی بخری

از اینترنت لیست سیسمونی رو بگیر چیزایی که خودت لازم میدونی بنویس بعد یکی یکی سرچ کن مدلا و قیمتاشو ببین هر موقع پول دستت اومد سفارش بده و از لیست خط بزن

قول میدم 1 سال نشده همه خورده ریزا جور بشه

2706