2733
2739
عنوان

جنین درشت

1553 بازدید | 41 پست

سلام دوستان توی سونو هشت ماهگی نوشته جنین درشت وزنش ۱۸۷۳هست و سن جنین رو نسبت به سونو ان تی  یه هفته جلوتر زده میخواستم بدونم ممکنه مشکلی باشه توی برگه سونو نوشته macrosomiaبخاطر این یه کم نگران شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو چند هفته؟ خودت چقد وزنت بالا رفته؟ اولیه؟

توی هفته ۳۱و ۴روز البته طبق حساب من هفته ۳۰و ۴روز بود که رفتم سن جنین رو یه هفته جلوتر زد خودم تا الان ۱۵کیلو اضافه کردم بچه ی اولم هست

2738
عزیزم بسلامتی انشالله هر چی به صلاحته پیش بیاد بهتر سزارین که خیلی بهتره

نه نگران اون نیستم راجع به ماکروزومی توی نت خوندم نگران شدم انگار یه عوارضی برای جنین داره

عزیزم دیابت داری یا وزنت بالاست؟

وزنم ۸۳هست اما دیابت بارداری نداشتم؛ممکنه بعد از اون آزمایش که منفی شد دیابت گرفته باشم؟نیاز هست دوباره آزمایش بدم یعنی؟

توی هفته ۳۱و ۴روز البته طبق حساب من هفته ۳۰و ۴روز بود که رفتم سن جنین رو یه هفته جلوتر زد خودم تا ال ...

ماشالا خودت که خیلی اضافه کردی

قدت وزنت؟

چند سالته؟

نه خیلی هم بالا نیست خوبه

نه بابا اونی که توی سونو میگن دقیق نیست من هشت ماه و دوهفته ۳۷۰۰ بود دیابتم داشتم دکتر گفت باید بز ...

طبیعی بود زایمانت؟اخه جایی که سونو میرم خیلی دقیق هست

وزنم ۸۳هست اما دیابت بارداری نداشتم؛ممکنه بعد از اون آزمایش که منفی شد دیابت گرفته باشم؟نیاز هست دوب ...

نه عزیزم پس خدا رو شکر چیزی نیس تهش به جای طبیعی سزارینت میکنن که بهتر 

فقط مال منےتـــو...
نه عزیزم پس خدا رو شکر چیزی نیس تهش به جای طبیعی سزارینت میکنن که بهتر 

آها خب خدا رو شکر گوگل هر چی میزنی یه چیز بد میاد که آدمو نگران می‌کنه هرچند دکترم چیزی نگفت فقط گفت احتمالا نتونی طبیعی بیاری

2706