2737
2734
عنوان

جنین درشت

| مشاهده متن کامل بحث + 1573 بازدید | 41 پست

من ۳۴هفته

۲۴۰۰بود.کجاش درشته

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
توی هفته ۳۱و ۴روز البته طبق حساب من هفته ۳۰و ۴روز بود که رفتم سن جنین رو یه هفته جلوتر زد خودم تا ال ...

سن جنبن باتوجه ب قدووزنش گفته میشه..

باتوجه ب اینکه درشته واس همون گفته منم ۳۴هفته(اخر۸ماه)رفتم سونو وقتی پرسید چندماهته گفتم ۸

وقتی وزن جنین دید دکتر گف تو ک ۹ماهی😐

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوووو ۹تا خیلی زیاده؛زایمان  طبیعی خیلی سخته؟

همش که از بیرون نبود،هم داخل هم بیرون ۹تا بود.

نمیشه گفت سخت نیست، ولی خب خیلی چیزا تاثیر داره، من شنیدم اگه ویتامین دی کم باشه زایمان سخت میشه. من خودم شیروخرما خیلی میخوردم، دوهفته آخر هم زعفران میخوردم وروزی دوتا کپسول روغن کرچک میخوردم.

میگم که من نمیخوام برم بیمارستان خصوصی میخوام دولتی زایمان کنم دکترا قبول میکنن سزارینم کنن؟

اگ سرجنین درشت باشع و دکتربهت نامه داده باشه میتونی دولتی بری

یا حالت قرارگیری نوزاد بریج باشه هم همینطور

وگرنه خیر پول زیادی بابت بیمارستان خصوصی بدی

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2731
همش که از بیرون نبود،هم داخل هم بیرون ۹تا بود. نمیشه گفت سخت نیست، ولی خب خیلی چیزا تاثیر داره، من ...

کپسول روغن گرچک ک تاثیری تو درد زایمان ندارع😳😳

2740
سن جنبن باتوجه ب قدووزنش گفته میشه.. باتوجه ب اینکه درشته واس همون گفته منم ۳۴هفته(اخر۸ماه)رفتم سون ...

بعدش زایمان طبیعی کردین؟بچه چند کیلو به دنیا اومد؟

همش که از بیرون نبود،هم داخل هم بیرون ۹تا بود. نمیشه گفت سخت نیست، ولی خب خیلی چیزا تاثیر داره، من ...

ویتامین دی م پایین بود چون د ۳و کلسیم رو قطع کرده بودم اما دوباره دکتر برام نوشته دارم میخورم

بعدش زایمان طبیعی کردین؟بچه چند کیلو به دنیا اومد؟

ن سزارین اختیاری کردم۳۸۶۰ هفته ۳۹هفته و۴روز