2733
2739
عنوان

امتحانمو ریدمممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 108 پست
بخدا من اصلا اهل بحث کردن نیستم اخه چرا باید به همه توهین بشه؟ خوب بگید به استثنا ماها که گناه نکر ...

ای جانم ،غصه نخور منم از این خنگ بازیا زیاد در اوردم بزرگ میشی یادت میره😆😆😆

من دلیل انقد استقامت شما روی گستاخ خوندن مارو نمیفهمم واقعا  نمیخواید کمک کنید لطفا اذیت هم نک ...

اگر ادبیات تاپیکت خوب بود کمک میکردم . عنوانت رو یه نگاه بنداز ببین چی نوشتی .  شما مگه اذیت هم میشیین  . ماشاله جوابتون همیشه آماده ست

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانم ،غصه نخور منم از این خنگ بازیا زیاد در اوردم بزرگ میشی یادت میره😆😆😆

از نوع لحن تو و تربیتت میشه فهمید چقدر بیشخصیتی

البته ببخشیدا😂😂😂😂

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2731
قبلنا اینجا فقط بحث نوع زایمانو اقدام به بارداریو هفته های بارداریو اسامی دکترها و عکس سونوگرافی بود ...

ناراحتم میشن    بهشون میگیم برید وققتون رو صرف درس خوندن و  پیشرفتتون کنید . 

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...

@______negar______       

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
ناراحتم میشن     بهشون میگیم برید وققتون رو صرف درس خوندن و  پیشرفتتون کنید .

درد دل کوتاه میشه وقت تلف کردن؟؟؟ 

واقعا پشیمون شدم

بجای اینکه حالم بهتر شه بدترم شد دستتون درد نکنه

درد دل کوتاه میشه وقت تلف کردن؟؟؟  واقعا پشیمون شدم بجای اینکه حالم بهتر شه بدترم شد دستتون د ...

آفرین حالا برو بشین سر درس و مشقت . ایشاله ازدواج کردی بیا هر سوالی داشتی بپرس . عنوان تاپیکتم اصلاح کن مودبانه بنویس . آفرین دختر خوب

2738
اگر ادبیات تاپیکت خوب بود کمک میکردم . عنوانت رو یه نگاه بنداز ببین چی نوشتی .  شما مگه اذیت هم ...

پس شما وضعیت منو به خوبی درک نکردین و دارین قضاوت میکنین و برچسب میچسبونین 

مشکل شما با تاپیک من نیست کلا مشکلتون با بچه های نسل ماست

@______negar______        

مرسی عشخم/

قابل توجه کاربرایی ک ب دهه هشتادیا توهین میکنن ...لطفا حرمت خودتونو نگه دارین...شما خیلی خوبین هیچی نگین/

همینقد کافیع برامون انقددد فقر فرهنگی دارین ک تموم ویژگی ها و خصوصیات ی ادمو ب دهش ربط میدین/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
اووووبرو دختر برووووو فک کردم امتحان تو صفر گرفتی .از قدیم گفتن ۱۹ برادر ۲۰ . نمره خر کیه بابا

😂😂

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
از نوع لحن تو و تربیتت میشه فهمید چقدر بیشخصیتی البته ببخشیدا😂😂😂😂

بچه فضول بی تربیت دارم با لحنه سن خودش با مهربونی باهاش حرف میزنم از خودم مایه گذاشتم  ،فقط میتونم بگم خفه شو تو که هنوز شوخی و جدی رو نمی فهمی غلط میکنی میای تو یه جای عمومی .

2706