2733
2734
عنوان

امتحانمو ریدمممممم

1230 بازدید | 108 پست

سلام

اومدم درد دل

من چرا انقد بی دقتی میکنم اخه

همه مباحثو بلدم ولی همش اشتباه محاسباتی دارم چه وضعشه اخه

الان امتحان ریاضی دادم الکی الکی ۱ نمره کم شد 

سر چی؟

سر اینکه به جای سه هشتا حساب کردم سه شیشتا😭😭😭😭

خدا کنه معلمه یه نمره رو بدهههه من سر کلاس خیلی فعال بودم خود معلمه هم میدونه ریاضیم خوبه ولی این بی دقتیااا.....

اونوقت یه عده میزنن ماشین حساب من میشینم خودم حساب میکنم انصاف کجا رفته؟؟ دوستم پررو پررو اومده میگه بیا چک کنیم بعد بفرستم.

یه سری ها اینجورین یه سری هام مثه من میان مثل آدم امتحان بدن ولی با اونا یه جور مقایسه میشن پوووووف

دیشبم هرکاری کردم خوابم نبرد ساعت ۲ خوابیدم فکر کنم بخاطر همین بود 

خواب بعد از ظهر خر است😒

دعا کنید بهم نمره رو بده😭😭

گفتم لابد 9 شدی 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از وقتی که جای درس خوندن اومدی توی سایت خانوم های متاهل  و باردار میچرخی  

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
2738

گفتم زیر ۵ شدی (¬_¬)ノ

هدف نمره نیست!هدف یادگیریه 🌸🌹

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

اینجا پر شده از این دهه هشتادیا که ادبیاتشون به شدت زشت و زننده س

این چه طرز حرف زدنه ، اونم به خاطر یک نمره

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
از وقتی که جای درس خوندن اومدی توی سایت خانوم های متاهل  و باردار میچرخی  

من هروقت میام درد و دل کنم میام اینجا کلا شاید ماهی یه بار سرچ کنم نی نی سایت

چرا زود قضاوت میکنید

اینجا پر شده از این دهه هشتادیا که ادبیاتشون به شدت زشت و زننده س این چه طرز حرف زدنه ، اونم به خاط ...

بچن دیگه .ماهم نوجوون بودیم همینجوری بودیم احساس راحتی مضاعف داشتیم 😂😂حالا بزرگ بشن درست میشه

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
من هروقت میام درد و دل کنم میام اینجا کلا شاید ماهی یه بار سرچ کنم نی نی سایت چرا زود قضاوت میکنید

کلا نباید بیایی . هر چیزی یک سن و سالی داره . به جای گوشی بازی به اهدافت بچسب 

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
2706