2733
2734
عنوان

حرف زدن با پسر گناهه وقتی متاهلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5701 بازدید | 241 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وا این چ توجیهیه ک منم ادمم!!!!!!! بله گناهه...شما متاهلی و خودت انتخاب کردی ک متاهل باشی پس خیلی چ ...

خب دیوونه بشم از تنهایی؟یا یهمزبون داشته باشم؟حتما باید جنسیت رو در نظر گرف؟

2738
خوب اون واقعی با زنای شرکت میگه میخنده 

عزیزم شما الان هدفت اینه باهمسرت مقابل به مثل کنی؟

وقتت وبگذرونی؟

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍
خب اون میگع محیط کاریه تو زیادی بدبینی منم خب مجازیه اون زیاد بدبینه 

عزیزم اولا اون تو محیط کاره یعنی مجبوره بره سرکار ولی اینم دبیل نمیشه با خانوما بشینه حرف بزنه ولی در حدی باشه ک ب وظایفش بتونه سرکار عمل کنه

اما شما ام محبوری تو فضای مجازی باشی؟، دلیلت منطقی نیس ولی بدون این کار شما خیانته چون اصلا مجبور نیستی بری فضای مجازی

زندگیتو ب باد نده چون اگه اعتمادش از دست بره زندگیت ب باد رفته

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

نه براي شوخي نه براي تلافي نه براي فرار از تنهاييي و.... تحت هيچ شرايطي اينكارو نكن لطفا واسه خودت توجيه درست نكن 

فكر نمن تو با بقيه فرق داري يه لحظه به خودت مياي ميبيني تو لجنش غرق شدي

ک از تنهایی درارم ک ی دوست داشته باشم خسته شدم عه بابا منم آدمم 

دوست خانم داشته باش

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706