2733
2739
عنوان

حرف زدن با پسر گناهه وقتی متاهلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5701 بازدید | 241 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هروقت میخوای اینجور مسائل رو بدونی درسته یا نه ب این فک کن ک ایا درحضور همسرت هم حاضری چت کنی با این اقاپسر؟ شما ذات خوبی داری مشخصه وگرنه کاری ب گناهش نداشتی و سوال نمیپرسیدی، حیفه زندگیتو خراب نکن،ته این مسیر تباهیه 

2731
همه رفیقامو ک ازم گرف اینم ک تو سرمه باهاش چت کنم دوس پسر قبلیمه 

یا خداااااااااا

عزیزم خیانته صد در صده

نکن دختر خوب

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2738
ک از تنهایی درارم ک ی دوست داشته باشم خسته شدم عه بابا منم آدمم 

حتما باید برااینک ازتنهایی دربیای بامرد صحبت کنی!؟

ببین میتونی به همسرت بگی دارم باپسراچت میکنم؟!

اگ نمیتونی پس خیانته

دکترانوش میگه هرچیزی ک از برملا شدنش جلو همسرت ترس داری اون خیانته

هروقت میخوای اینجور مسائل رو بدونی درسته یا نه ب این فک کن ک ایا درحضور همسرت هم حاضری چت کنی با این ...

آخه همش فکر میکنم اون در حال خیانته و اینکه اون ب من توجه نمیکنه من توجه میخوام تو این سن 

خب دیوونه بشم از تنهایی؟یا یهمزبون داشته باشم؟حتما باید جنسیت رو در نظر گرف؟

اره دیوونه بشی بهتر از خیانت کردنه

تازه شما خودت تو تاپیکای قبلی گفتی شوهرتو نمیخوای و دوست نداری و سر لج باهاش ازدواج کردی و این چیزا پس خیلییییییییییییی زود به یه مرد دیگه دل میبندی و ... و....

خیانت توجیه نداره

اگر واقعا دلت دوست و هم زبون میخواد خوب چرا با یه خانم هم سن و  سال خودت دوست نشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعدشم شما ک داری جواب همه پیام ها همینو میگی و اصرار داری ک کارت درسته دیگه نباید بیای تاپیک بزنی نظرخواهی کنی چون با سماجت داری میگی منم ادمم منم فلان...

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
2706