2737
2734

دوستان من از موقعی ک زایمان کردم شوهرم هفته ای یک شب دو شب منو میزارع خونه مادرم خودش تنهایی میره خونه هرچی هم میگم پیشم بمون میگه من راحت نیستم خونه خودمون راحتتر میخوابم تو دلم اشوبه حس میکنم بهم خیانت میکنه وقتی هم میگم نمیخوام شب بمونم میگه چ ایرادی داره برو اونا تنهان شب پیششون باش(چون بابام راه دور هست مادرم و داداشم تنهان) نمیدونم چیکار کنم از بس بهش فکر کردم مخم پوکیده دلم میخاد برم یهیویی خونه ببینم چیکار میکنه ولی متاسفانه شرایطش رو ندارم، الانم خونه مادرمم خوابم نمیبرع از بس بهش فکر کردم گوشیش همیشه تو خونس ازم پنهونش نداره خداروشکر هیچی هم ازش ندیدم ولی ی حسی بهم میگه تنهایی داره ی کار خطایی انجام میده☹😔

مثل بوےیاس اول صبحدیوانه ڪننده است، نگاهت...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

اسنپ بگیر برو ببین چ خبره

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

بگو یه مدت نمیخوام برم راحت نیستم شب بچه نمیخوابه مادرم اینا اذیت میشن 

یا بگو فلان حرفو زدن ناراحت شدم نمیخوام یه مدت برم 

یه بهونه جور کن ببین واکنشش چیه و چی میگه 

ولی در کل اینو یادت باشه کسی بخواد کاری بکنه یه جوری میکنه که شک نکنه طرف 

هزارتا راه واسه پیچیدن هست 

تنهاش نذار خب. مجبور نیستی که

خودش اصرار میکنه من قبول نمیکنم بعد میاد میزارتم خونه مادرم ب مادرم میگه زحمت شما شب مراقب بچه ها باشید منم جلو مادرم چی بگم اخه 

مثل بوےیاس اول صبحدیوانه ڪننده است، نگاهت...
2706