2752
2734
عنوان

شک دارم نمیدونم عقلم درست میگه یا دلم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 74 پست

استارتر دوربين كار نزار تابلو ميشه

فقط صدا ضبط كن

گوشيتو فول شارژ كن بزار رو ضبط صدا

حداقل ١٢ ١٣ ساعت كار ميكنه

با همسايه ها اوكي نيستي؟ اونا اگه چيزي ديدن بهت بگن

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا خدا منو بگو منتظرم داداشم بزرگ شه استخدامش کنم واسم نگهبانی بده

😅😅 اصولا مردا يبا هم متحد هستن هواي همو دارن

تهش ميگن خواهرمون سر خونشه چرا زندگيشو به هم بزنيم طلاق بگيره

يكي از دوستاي شوهرم متاهله بعد دوس دخترم داره  بعدا فهميدم برادر زنش و خودش و دوس دخترش باهم ر ...

وای چقدر نامرد وجدان ندارن چطور تو چشای خواهرش نگاه میکرده وقتی میدونسته شوهرش دوستدختر داره چقدر دنیا نامرده😔

شوهرم من اخلاقش تنده ولی خوبه دوسم داره حتی فکر کردنشم عذابم میده ک بخاد خیانت کنه میترسم بفهمم باکسی هست و نتونم طاقت بیارم 😭

مثل بوےیاس اول صبحدیوانه ڪننده است، نگاهت...
2731
وای چقدر نامرد وجدان ندارن چطور تو چشای خواهرش نگاه میکرده وقتی میدونسته شوهرش دوستدختر داره چقدر دن ...

نه نترس ايشالا كه هيچي نيست

فقط يه چيزي بهت بگم خودت ميتوني خودتو نجات بدي نه كسي ديگه

يا بيخيال شو و اين افكارو از سرت بريز بيرون يا پاشو خيلي پرو برو دم خونه ت ببين چه خبره

استارتر دوربين كار نزار تابلو ميشه فقط صدا ضبط كن گوشيتو فول شارژ كن بزار رو ضبط صدا حداقل ١٢ ١٣ ...

ضبط کردن صدا واضح هس چون من فکر کردم تنها جای مناسب ک متوجه نشه پشت تاج بوفس ک قایمش کنم چون میدونم شوهرم زیاد توی اتاق نمیره شب برای خواب هم میاد توی هال، ن بابا رابطه ندارم باهاشون من شاغل بودم فرصت نمکردم اشنا بشم باکسی،

ضبط کردن صدا واضح هس چون من فکر کردم تنها جای مناسب ک متوجه نشه پشت تاج بوفس ک قایمش کنم چون میدونم ...

حالا فعلا ضبط صدارو امتحان كن

ببين خيلي حواست باشه شوهرت نفهمه

يك درصد بفهمه لو بري به حقيقت نميرسي

نه نترس ايشالا كه هيچي نيست فقط يه چيزي بهت بگم خودت ميتوني خودتو نجات بدي نه كسي ديگه يا بيخيال ش ...

هرطوری هس از ی راهی سر در میارم ک چیکار میکنه چند باری ک همینطور منو اورده بود خونه مادرم وقتی میرفتم خونه میدیدم همس سطل زباله هال نیست میرفته خالی میکرده میشسته میزاشته ابش بره توی حیاط پیداش میکردم یا یبار دیدم ی تشک وسط هال پهن بوده خودش روش خوابیده بود باز بالای هال کنار مبل ها یک پتو رو پهن کرده بود کامل پهن بود وسط هرچی ازش پرسیدم گف نمیدونم یادم نمیاد دیرجواب میداد اخرشم بهونه اورد

حالا فعلا ضبط صدارو امتحان كن ببين خيلي حواست باشه شوهرت نفهمه يك درصد بفهمه لو بري به حقيقت نميرس ...

باشه خدا کنه من اشتباه میکرده باشم☹

هرطوری هس از ی راهی سر در میارم ک چیکار میکنه چند باری ک همینطور منو اورده بود خونه مادرم وقتی میرفت ...

اهان فهميدم 

ببخشيد چند روزي نبودم

چيكار كردي؟

آره من یادمه یکی این کار کرده بود عکس و خیلی خوب و دقیق بگیر

رو خمیرم میتونه بزنه

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
اهان فهميدم  ببخشيد چند روزي نبودم چيكار كردي؟

قربونت عزیز، هیچی دیگه خونه مادرم نمیرم فعلا، چیزی ازش ندیدم خداروشکر، ولی کیلد هارو ی روز داداشم امد دادم بهش سریع رفت برام زد ک متوجه نشه 

قربونت عزیز، هیچی دیگه خونه مادرم نمیرم فعلا، چیزی ازش ندیدم خداروشکر، ولی کیلد هارو ی روز داداشم ام ...

آفرين خوبه

ايشالا كه هيچي نيست و خيالت راحت ميشه

2706