2733
2739

❤❤بچه ها خیلی برام مهمه اگه میشه تا اخر بخونید راهنمایم کنید ❤❤❤❤❤❤❤❤

نامزدم بهم گفت خواهرش از تهران برای تولد پسرش لباس سفارش داده و از اونجا ک طول میکشه پستت کنن خواهرش زنگ زده ک ادرس فائزه اینارو بدیم ببین فائزه میبرتش ترمینال فلان

بعد منم گفتم ب نامزدم هوا سرده نمیرم اونم گفت چطور روت میشه من هیچی ب خواهرم چطور روت میشه ی بار کارش بهت افتاده 

منم گفتم بهش نگو ک بهم گفتی خلاصه ی چند دقیقه گذشت داشتیم چت میکردم کلن رفتارش با من بد شد سر این مسئله منم خیلی ناراحت شدم

اخه خواهرش ب من خیلی تیکه انداخته تو روم ن ها ب نامزدم گفته ک مثلا لیاقت تو خیلی بیشتر بود فلان اینا من چتاشونو خوندم برا همون ازش بدم میاد

حالا چیکار کنم اگه دوباره گفت بگم باشه منم برم برا تولد پسرش کادو بخرم باهام بفرستم بره؟؟؟

تازه نامزدم خیلی باهام بد صحبت کرد میگه خواهرم بعد چند سال از م ی چیزی خواسته این چه رفتاریه تو داری منم گفتم چطور دلت میاد تو این هوا من برم بیرون با وضعیت قرنطینه 😑 اقا موندم چیکار کنم ب نامزدمم گفت خواهرت اینجوری گفته حالا من بخاطرش پاشم برم ترمینال تو این هوای سرد 😒

اونم گفت ارزشتو از بین میبری خواهرش اصلا برام ارزشی نداره ک حالا بخوام....

خلاصه چیکار کنم اگه ی بار دیگ گفت قبول کنم خودمم برم کادو بخرم؟؟

بچش ی سالش میشع این ماه چی بخرم؟

یا ن ولش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا شما ببخش عیب نداره کارشو راه بنداز ی کادویی هم بگیر باهاش بفرست بلکه ب خودش بیاد ببینه چ عروسی گیرشون اومده😊🌻

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2738

منظور نامزدت این بوده که ارزش خودت رو پیش خودش می‌بری نه خواهرش

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم

من اگه بودم به خاطر نامزدم انجام میدادم......چون نامزدم ازم خواسته

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
کارتان زشت بوده چت هایشان راخواندیدوردکردن درخواست شان خیلی زشت تر.همسرتان حق دارندناراحت شوند.

اخه با من بد صحبت کرد ام شاید یکم بیشتر میگفت قبول میکردم

من باشم میبرم.اما به نظر من مشکل از نامزدته.وگرنه چرا باید بیاد بگه حرفای خواهرشو بهت بگه درصورتی که میدونه ناراحت میشی یا خیلی نادون و خاله زنک هست یا میخواد اعتماد به نفستو کم کنه

2706