2737
2734
عنوان

کیا پرکاری تیروئید دارن، بیان

4058 بازدید | 28 پست

بچه ها ماهه پیش آزمایش دادم، Tsh بود یک صدم

بعد دکترم گفت آزمایش جذب ید ساده بده، دادم که کامل مشخص شد پرکاری دارم

حالا دکترم گفت روزی 3 تا متی مازول بخور

تعجب کردم 3 تا زیاد نیس!!! آخه من اصلا لاغرم نشدم، اضافه وزن هم دارم

من تو بارداری ۰.۰۱ بود که تازه ماه پیش شد ۱.۲

اما دارو نخوردم چون انتی tpo خوب بود

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

برو یه دکتر دیگه اضافه وزن با پرکاری تیرویید درسته عجیبه ولی شاید تازه گرفته باشی و از الان هی لاغر شی ما داشتیم تو فامیلمون از پلاس سایز رسید ب سایز ۳۴ که پیدا نمیشه در هر صورت سایزش پیدا نمیشد خودش میخندید میگف

ولس بازم محض احتیاط برو دکتر

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چه خوب شما لاغرم شده بودی؟ 

من اره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
من اره

ولی نه اونقدر

با ویار حاملگی قاطی شد

2738
برو یه دکتر دیگه اضافه وزن با پرکاری تیرویید درسته عجیبه ولی شاید تازه گرفته باشی و از الان هی لاغر ...

تعجبم از اینه یهو گفت روزی 3 تا متی مازول 

با اینکه دکترم جزئه بهترین های مشهده، ولی آره نشونه یکی دیگه میدم

یه یوال

این فامیله شما چشماش مشکلی پیدا نکرد؟ 

تعجبم از اینه یهو گفت روزی 3 تا متی مازول  با اینکه دکترم جزئه بهترین های مشهده، ولی آره نشونه ...

نه عزیرم دو تا پسر داشت تخمدانش مشکل دار شد دقیق نمیدونم مال اون بود یا ن و بعدتر کبدش مشکل پیدا کرد ک درمان کرد الان ب سایز نرمالشه کاملا کل اون لاغریش ۵ ماه شد ۴۰ کیلو کم کرد حدودا یکسال خیلی حالش بد بود  از اولم ک فهمید پرکاری تیرویید داره زیاد عرق میکرد بعد ۱۰-۱۲ سال طول کشید تا چاق شه برسه ب وزن نرمالش با اینکه تو درمان بود 

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
نه عزیرم دو تا پسر داشت تخمدانش مشکل دار شد دقیق نمیدونم مال اون بود یا ن و بعدتر کبدش مشکل پیدا کرد ...

منم خیلی عرق میکنم برای همین رفتم آزمایش دادم دیدم پرکارم

از طریق واتساپ با دکتر در ارتباطم، دکترم امروز داروهامو نسخه الکترونیک کرد فرستاد

رفتم داروهامو بگیرم، دکتره داروخونه احمق به جای متی مازول متفورمین داده بود که روزی 3 تا بخورم

شک کردم آخه دکترم ویس داد متی مازول، پیام دادم به دکترم گفتم اینجوری سده

دکترم حالش خراب شد گفت خداروشکر بهم پیام دادی، نخوری، روزی 3 تا متفورمین داغونت میکنه، کلی دکتره داروخونه رو فحشو لعنت فرستاد، گفت خودم پدرشو درمیارم، اگه جوابتو نمی‌دادم تو میخوردی یکماه من چکار میکردم.... 

منم خیلی عرق میکنم برای همین رفتم آزمایش دادم دیدم پرکارم از طریق واتساپ با دکتر در ارتباطم، دکترم ...

خب پس خدا رحم کرده ایشالا حالا باز بری دکتر ینی دکتر بعدی و این یکی یه روش درمانی خوب بده یا مطمئن بشی روش دکتر قبل درسته و زود خوب شی و ب مشکلات بعدی نیافتی🥰😍😘

2706