2777
2789
عنوان

کیا پرکاری تیروئید دارن، بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 4575 بازدید | 28 پست
اره عزیزم زیاد، پرکاری دارم،. روزی 3 تا متی مازول میخورم

من وقتی استرس دارم عرق زیاد میکنم اینم جز پر کاری محسوب میشه؟ اول آزمایش دادم دکتر گفت مشکوک ب پری هستی دوباره گفت بده دادم آزمایش نرمال بود کلا گیج شدم 

من وقتی استرس دارم عرق زیاد میکنم اینم جز پر کاری محسوب میشه؟ اول آزمایش دادم دکتر گفت مشکوک ب پری ه ...

فقط برو آزمایش جذبه ید بده،. خیلی دقیقه،یه قطره میخوری . یه دستگاه میزارن زیره گردنت کلا 1 دقیقه زمان نمیبره همونجا هم بهت میگه پرکاری داری یا نه 

پرکاری رو جدی بگیر حتما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط برو آزمایش جذبه ید بده،. خیلی دقیقه،یه قطره میخوری . یه دستگاه میزارن زیره گردنت کلا 1 دقیقه زما ...

سلام شما درمان شدید ؟

منم شش ماه فهمیدم پرکاری دارم و درمان دارم میکنم

ریزش مو هم داشتی ؟

میشه جواب یدی مرسی

میشه برا شادی دل داداشم یه صلوات مهمونم کنی😘از یک شروع کردم این سومین کاربریم هست /میریم به امید خدا جلو
سلام شما درمان شدید ؟ منم شش ماه فهمیدم پرکاری دارم و درمان دارم میکنم ریزش مو هم داشتی ؟ میشه جو ...

سلام عزیزم، آره من تیروئید کنترل شد،. منم موهام می‌ریخت و یهو وزنم خیلی اومد پایین، اما بعد 2 ماه کنترل شد،. چیز مهمی نیس،. دکتر خوب و سرشناس برو و داروهاتو قشنگ مصرف کن، سریع کنترل میشی

سلام عزیزم، آره من تیروئید کنترل شد،. منم موهام می‌ریخت و یهو وزنم خیلی اومد پایین، اما بعد 2 ماه کن ...

خداروشکر

چند وقت دارو خوردی؟الانم میخوری

میشه برا شادی دل داداشم یه صلوات مهمونم کنی😘از یک شروع کردم این سومین کاربریم هست /میریم به امید خدا جلو
راستی شما بعدش بازداری هم داشتی ؟

من چند سال پیش قبل از بچه دار شدنم پرکاری داشتم با یه دوره قرص کنترل شد ، بعد 2 سال حامله شدم همه چی اکی بود،. بچه که شد یک ساله دوباره پرکار شد تیروئید که 2 ماه خوردم باز اکی شد

من چند سال پیش قبل از بچه دار شدنم پرکاری داشتم با یه دوره قرص کنترل شد ، بعد 2 سال حامله شدم همه چی ...

ممنونم 

التماس دعا

برو یه دکتر دیگه اضافه وزن با پرکاری تیرویید درسته عجیبه ولی شاید تازه گرفته باشی و از الان هی لاغر ...

منم tsh0.1 پرکاری داری ازرمایش تکرار کردم ولی منم لاغر نشدم کاهش وزن اینا نداشتم یعنی ممکنه اوایل بیماری باشه واز این بعد لاغر شم افت پیدا کنم؟

سلام عزیزم، آره من تیروئید کنترل شد،. منم موهام می‌ریخت و یهو وزنم خیلی اومد پایین، اما بعد 2 ماه کن ...

سلام من تواین ماه دوبار ازمایش دادم هر دوبار مثبت شد اما علایمشوندارم ممکنه اوایل بیماری باشه واز این ب بعد بروز بده خودشو؟