2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابام نمیذاره خاطره خواستگاری تجربه کنم، میگم بابا من میخوام بعدا به این سوتیا بخندم گوش نمیده که🤦‍ ...

آخی عزیزززم الهی چون که بابات دوست داره دوس نداری ازپیششون جداشی البته من بابام روزی صدبار میگفت یکی بیاد ورداره اینو ببره😂🤦‍♀️

2731
چقد شما مهربونی ❤️برای همه انگار از ته دلت دعا میکنی ❤️

قربونت برم من مهربونی از خودته نیگاه قشنگت به پیام من عزیزم اخه خیلی حس خوبیه دوست دار واقعا همه دخترا تجربه کنن چی واسه یه دختر قشنگ تر از عشق می تونه باشه چون این حق همه است گلم  🌹💚

2740
قربونت برم من مهربونی از خودته نیگاه قشنگت به پیام من عزیزم اخه خیلی حس خوبیه دوست دار واقعا همه دخت ...

باهات موافقم واقعا حس فوق‌العاده ایه، خداروشکر اینو تجربه کردم. مرسی از جوابت ❤️😘

رزمی کار 💪مربی و داور
باهات موافقم واقعا حس فوق‌العاده ایه، خداروشکر اینو تجربه کردم. مرسی از جوابت ❤️😘

الهی شکر عزیزم من تو گلم باید برا بقیه هم دعا کنیم که این حسو تجربه کننن  این چه حرفیه شما مرسی بابت مهربونیت 😍💚

آخی عزیزززم الهی چون که بابات دوست داره دوس نداری ازپیششون جداشی البته من بابام روزی صدبار میگفت یکی ...

بابای منم به شوخی میگه یکی بیاد ببره تورو قدر منو بدونی😂

ولی هرکی منو ازش خواستگاری میکنه یا ایراد میگیره یا میگه من دختر ندارم که اشتباه گرفتین🤦‍♀️😂😂

2706