2737
2734
عنوان

آدرس شوهر زنه رو چطور پیدا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 10527 بازدید | 498 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روابط جنسی رو پزشک قانونی چک میکنه و اگر در شش ماه گذشته روابطی بوده باشه اعلام میکنن. 

عضو چالش بامدادخمار. گروه نارنجی.وزن شروع 79.5   هدف اول: 75   هدف دوم 70  هدف سوم 65  پیش به سوی هدف.
می‌خوام با این کار بهش فشار بیارم حضانت بچه ها رو بده

میتونی اینودستت اهرم فشارقراربدی واگه جرمشون حتمی شدبگی رضایت رودرشرایطی میدم که حضانت وسرپرستی بچه هاروبه من بده چون هردوش رونگیری بعدامیتونه بچه هاروبگیره ازت بگوهم حضانت هم سرپرستی شون رومیخام 

2728

خدا لعنت کنه خونه خراب کنارو 😑😑

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
دزفول

منم اندیمشک کدوم ارایشگاه

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2738
میتونی اینودستت اهرم فشارقراربدی واگه جرمشون حتمی شدبگی رضایت رودرشرایطی میدم که حضانت وسرپرستی بچه ...

اگه ثابت هم نشه برا دادگاه میگم آبروتو میبرم تهدیدش میکنم نظامی اون مردک 

پیاما واتم میشه در بیارم برا ی جریان دونه دونه پیاما وات رو در اورده بودن داده بودم قاضی دادگاه 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
شما کدوم آرایشگاهی

ن من اندیمشکی هستم اما همه ی آرایشگاه رو میشناسم بگو تا برات بپرسم 

2706