2737
2739
عنوان

آدرس شوهر زنه رو چطور پیدا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 10527 بازدید | 498 پست
زمانشو نمیدونم.اگه دلیت اکانت نکنه پلیس میتونه پرینت بگیره. خداکنه ازاین چیزا سر در نیاره و تا روز ...

دلیت هم بکنن بازمخابرات داره تمام پیاموعکس وهمه چی روداره ازاونجانمیشه پاک کنن تاجایی که میدونم تا ۶ماه قبل رودرمیارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا. اگه از دادگاه نامه بگیرید ،تو یا شوهر زنه کارای پرینت پیامای واتساپ رو بکنید .پرینت میدن بهتون. ...

عکس هاشون وپیامهاشون هویت رومشخص کنه نمیتونن انکارکنن ،صداشون هم که باشه تمومه که حتما هست شک نکن

الهی الهییییی؛؛؛؛تازه بچه هام میگن مرد همسایه طبقه بالایی اومده ب این باباشون گفته بریم دنبال خانمت ...

خاک برسرش ،اون هنوز هوایی شده بعدامیفهمه چه خاکی به سرش شده،اه تو واون بچه هانمیذاره آب خوش ازگلوش پایین بره 🤲🏻

2738

عزیزم مهم شوهر تو ک اینکار کرده.کسی رفت رفت.والا حیف خودت بخوای درگیر این کارا بشی.جدا شو راحت.ول کن دنبال آدرس.بسپار بخدا.ک راه گشایی تو

خدایا ارزو من با صلاح تو یکی باشه
خاک برسرش ،اون هنوز هوایی شده بعدامیفهمه چه خاکی به سرش شده،اه تو واون بچه هانمیذاره آب خوش ازگلوش پ ...

الهییی آمبنننن ای خدا جلو خلق خدا رسواش کن ای خدا سیزده ساله آب خوش نخوردم کی وقتشه یه ذره آرامش داشته باشم دلم به ذره آرامش میخواد

آره راست میگی اینوشنیدم ولی پیام وعکس باشه خوب میشه ،ان شاالله که بتونه ثابت کنه کثافتکاریه اون ازخد ...

انشالله پیام هم ثابت نمیکنه من پرسیدم میگن جرم نیست اگه پیام باشه بهش میگن خلوت پیامکی

چقد خوب مطمئنی؟یعنی باید برم فتا اطلاع بدم اول؟

بله قضیه مال همسایه مون بودبه چشم دیدم آخه ،برو فرداپلیس فتا جریان روبگو بذار کنترل کنن بگوشاکی ام ازشون پیگیربشین واقدام کنن اونوقت خط هاروکنترل میکنن چیزمشکوک ورابطه نامشروع روبدونن اقدام میکنن وبقیه ی کارها

2706