2737
2734
عنوان

آدرس شوهر زنه رو چطور پیدا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 10527 بازدید | 498 پست
خب گلم مگه شمارشو نداری؟ زنگ بزن بگو دوستم شمارتو داره واسه کراتین برو محل کارش... بعدم ازش بپرس متا ...

ولی شاید یه وقت عکس استارترو دیده باشه😑😣

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی شاید یه وقت عکس استارترو دیده باشه😑😣

اخ اره راست میگی. یکیو بفرسته چی؟ 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2728
کسی رو ندارم خواهر

خودت دست به كار شو

برا پسرت لاقل بجنگ

يروز وقتتو بذار تعقيبش كن برو لاقل بي آبرو شون كن

من زن خراب ميشناسم با اون خرابيش قهميد شوهرش بهش خيانت ميكنه رفت محل كار شوهرش و شوهرشو بي آبرو كرد 

الان دارن طلاق ميگيرن ولي خب قبل طلاق آبروي شوهرشم برد در حالي كه قب از اون همه فكر ميكردن ففظ زنه خيانت كاره

2738
آره واقعا چقدرسخته ،اه اینجورقضایاتوی روحیه ی بچه هاخیلی اثربدمیذاره ،فداش بشم الان تا شماره روبردار ...

الهی بمیرم براش همونطوری هم اسم انگلیسی شو نوشته بود بنام پست بانک سیو بود

اخ اره راست میگی. یکیو بفرسته چی؟ 

اون بهتره عشقم

کارش استارتر کلا کسیو داشته باشه کمکش کنه😭

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
آره واقعا چقدرسخته ،اه اینجورقضایاتوی روحیه ی بچه هاخیلی اثربدمیذاره ،فداش بشم الان تا شماره روبردار ...

اره همش دستای کوچولوش میاد  جلو چشمم و اینکه چقد مامانشو دوس داشته و احساس خطر کرده برا زندگیشون دورش بگردم الهی🥺

خیانت دیدن خیلی سخته بخصوص تو این سن کم چشمش به این چیزا افتاده کلی عذاب میکشه 🙁

پرورده کوردم❤
اون بهتره عشقم کارش استارتر کلا کسیو داشته باشه کمکش کنه😭

اره واقعا😭😭😭😭😭

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2706