2733
2734
عنوان

آدرس شوهر زنه رو چطور پیدا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 10527 بازدید | 498 پست
طفلک پسرت  این بچه ها پاکن هااا کارای بزرگتراشون و مردم اطراف و دوستای ناباب و بدی های دنیا ب ...

این پدره بی شخصیت و عوضیه ک باعث میشه این اتفاق بیفته بستگی داره آنتنشون کدوم سمت بره اگه ی مدت بعد زندگیشون بره ی سمت دیگه و گیرندشونم فعال بشه و قبولش کنه میرن کلا همون سمت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تلاشم برای برگرداندن نیست می‌خوام از این طریق بهش فشار بیارم حضانت بچه ها رو بگیرم 

اگه رايطه دارن

سعي كن تو داداگاه با مدرك ثابت كني

حضانت سهله حكم زندان و شلاق هم ميگيري يراشون

2728

چقدر بده که یه زن بره تو زندگی مرد متعلقه😔خیلی کار کثیفیه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2740
نمیشناسمش بعد هم نمیدونم مطلقه یا شوهر داره

شما نميشناسي

شايد اون شما رو ميشناسه 

پيشش نرو حواسشو جمع ميكنه

نا محسوس تعقيبش كن برو خونه شونو پيدا كن

بعد از درو همسايه بپرس بيين كيه

به همسايه ها هم جريانو بگو 

نمیشناسمش بعد هم نمیدونم مطلقه یا شوهر داره

خب گلم مگه شمارشو نداری؟ زنگ بزن بگو دوستم شمارتو داره واسه کراتین برو محل کارش... بعدم ازش بپرس متاهلی؟ 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
هفت و نیم

زنه رو تعقیب کن 

وقتی آدرسشو پیدا کردی به عنوان تحقیق خواستگاری برو از همسایه‌هاشون آمار بگیر 

بگو تو تاکسی دیدمش واسه برادرم میخوام هیچی ازش نمی‌دونم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

سلام عزیزم ،ازیه باجه تلفن عمومی  زنگ بزن یابده کسی بزنگه بگه یه نفر باشوهرت رابطه داره اگه میخای آدرس بده برات عکسهاش روبفرستم تاببینی شوهرت بهت خیانت میکنه ،بگه شمارموازکجاگیرآوردی بگوبعدامیگم 

2706