2733
2739
عنوان

اگه بدونید قراره شوهرتون تا عید طلاقتون بده عکس العمل تون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 80595 بازدید | 1244 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم. نمیدونم واقعا به حرفای دوستانمون گوش میدین وعمل میکنین یا خیر صرفا نظر خواهی بوده.ولی بن ...

ممنون عزیزم بابت حرفای خوبت❤❤

خدایا میدانم که میبینی ...
2731
زندگی تلخ عمه امو بهت میگم امیدوارم تجربه بشه برات شوهر عمه ام چند سال بعد زندگی شروع کرد اذیت کردن ...

فدای تو مهربون اره میدونم زندگی زوری فایده نداره .ممنونم شما هم موفق باشی😍

2738
من هم مثل تو هستم ولی بخاطر پسرم بجبورم  چند بار از خانه بیرون کرده مثل پیر زن‌ها شدم ازبس کوبی ...

الهی عزیزم.امیدوارم نگاه قشنگ خدا بیفته به زندگی خودتو پسرت😍😍😍

وقتی اون این و دوست نداره اصلا بی فایده است .. 

بالاخره تا جایی که میتونه و راه داره تلاش خودش رو میکنه 

شد که خداروشکر اما نشد بعدا افسوسی نمیخوره که کاش این کار رو کرده بودم کاش بیشتر برای حفظ زندگیم سعی میکردم 

این نظر منه و نظر هرکس به نوبه خودش محترمه 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...
انگ بی ابرویی رو واسه این گفتم که تو فامیل و خانواده ما طلاق ننگه .طلاق دادنش هم بی دلیل نیست دلیلش ...

عزیزم چشم پوشی کن سر به سرش نذار 

می دونم خیلی سخته اما برو جلو آینه با خودت حرف بزن بگو مگه من چی کم دارم که نمی تونم مشکلاتمو حل کنم

شاد باش ارایش کن برقص به شوهرت عشق بده زندگیتو نجات بده

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
دوسم نداره .فقط عاشق خانواده خودشه.

عزیزم شوهرمنم اینطوری بود و گفت دیگ منو نمیخواد و حدود4ماه از خونه قهر کردو رفت 

الان یه نامه به دستم رسیده ک میخواسته غیابی و بدون هیچ حق و حقوقی طلاقم بده

عزیزم من از همه نظر از شوهرم سرترم از نظر چهره مخصوصا .یادمه همه تو عقدم مسخره میکردن که شوهرت خیلی ...

بله همینه ربطی به قیافه نداره 

باید پناه داشته باشی

بنظر من شبی حتی شده هزار تومن از جیبش بردار قایم کن

یا اینکه سرکارر نمیزاره بزاری ی شغل اینترنتی پیدا کن بدون اینکه بفهمه پولاتو جمع کن

رشته تحصیلیت چیه؟

ببین میتونی وقتایی ک نیس به هم رشته ایهات مجازی آموزش بدی

یا اینکه تل و گل سر درست کن اینترنتی بفروش

گوشواره و انگشتر و گردنبند سرچ کن وسایلشو از دیجی کالا بخر تو دیوار یا تو پیج اینستات بفروش...

بشقاب سفالی رنگ کن بفروش....

خلاصه حتی شده ماهی ماهی 100 تومن در بیار نگه دار که انقدر ضعیف نباشی در مقابلش

وای از وقتی مردا بفهمن محتاجشونی....

من شوهرم بیست بار اومد خاستگاریم....با نذر و نیاز من بهش بله دادم 

هم وضعمون بهتره هم قیافم بهتره و سوادم ازش بیشتره....

همیشم پس انداز دارم چون شاغلم....

ولی همین ک فهمیده من از نظر عاطفی بهش وابستم گاهی اذیتم میکنه چه برسه که بفهمن اگه ولمون کنن آواره میشیم....

با اینکه صدبار گفتم من بخاطر جا و پول بهت التماس نمیکنم همین امروز ولم کنی انقدر از خودم میبینم یاتاق اجاره کنم کار کنم خرج خودمو بدم...عقدم کردیم ماشین و گوشی و طلا واسه خودم خریدم حقوقم کم بود اوایل ولی همونم تو دهنی بود براش...

فکر کن پنج سال بگذره تو مثلا 10 میلیون داشته باشی....حداقل وقتی میگه طلاقت میدم انقدر نمیترسی...

از این موقعیت ک بچه نداری استفاده کن تا میتونی پول جمع کن....

اگه بهت پول ارایشگاه میده...برو ی دوستی چیزی یا خودت اصلاح کن پولشو جمع کن حتی پول خوردم تو جیبش دیدی بردار...

دیگه اماره هزار دو تومن ته جیبشو ک نداره....

مثلا جایی میری نزدیکه حتی دوتومن کرایتو ازش گرفتی جمع کن...

روزی هزار بزاری کنار اخر سال میشه 365 تومن باز بهتر از هیچیه....حداقل دلت ی لباس شیک میخاد میخری

الان خب برات نت خریده که اومدی نی نی سایت دیگه؟ بسته کمتر بخر بقیه پولشو جمع کن....

من اگه شوهرم اینطور بود ماهی 50 ازش میگرفتم بابت نت ی بسته 6 تا 12 ظهر میزدم ک 9 تومنه بقیشو جمع میکردم

2706