2733
2739
عنوان

خواهش میکنم کمکم کنید استرس دارم

116 بازدید | 18 پست

سلام شبتون بخیر من ماه اول بارداریمه بعداز اقدام عفونت گرفتم دکترم یه پماد نوشت ولی خوب نیست گفت عفونتم مشکلی پیش نمیاد برات ولی خیلی میترسم خدای نکرده سقط شه یا زایمان زودرس بعداز کلی حرف شنیدن از بقیه حالا استرس این موضوع حالمو بدکرده میترسم اروم و قرار ندارم

منم چشام رنگ آسمونه                                                                    ولی خب شب.  مثلا ۱۰ و اینا😂🤪🤭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چکار دارین به حرف بقیه وقتی رفتین دکتر🤔😐

بعدشم عفونته هیولا که نیست که بخواد مشکلی پیش بیاد واسه نی نی

هیچی نمیشه فقط توکلت به خدا باشه 

هرچه خدا خواست همان میشود🥰

یه دخترِ کاملا منطقی😊💎🌠
2731
خب چکار دارین به حرف بقیه وقتی رفتین دکتر🤔😐 بعدشم عفونته هیولا که نیست که بخواد مشکلی پیش بیاد وا ...

اخه تو همین سایت شنیدم ک باعث اسیب ب چشم و گوش بچه میشه

منم چشام رنگ آسمونه                                                                    ولی خب شب.  مثلا ۱۰ و اینا😂🤪🤭
طبیعیه همه میشن هیشکیم سقط نشده دوست من عفونت سبز رنگ داشت جفتشم پایین بود ولی هیوی نشد .چون بیهیال ...

مرسی عزیزم خداکنه منم چیزی نشه 

2738
اخه تو همین سایت شنیدم ک باعث اسیب ب چشم و گوش بچه میشه

خدایا😐

اخه عفونت اون پایینه😂چه ربطیش به بچه که تو کیسه آبه و جاش به اون خوبیه

تروخدا انقدر به این چیزا گوش نکنین🥺

همین الان شما با استرستون بیشتر داری به بچه اسیب میرسونی تا عفونت

میدونی؟ 

یه دخترِ کاملا منطقی😊💎🌠
خدایا😐 اخه عفونت اون پایینه😂چه ربطیش به بچه که تو کیسه آبه و جاش به اون خوبیه تروخدا انقدر به ای ...

میدونم استرس بده ولی دست خودم نیس بخاطر کوچیکترین چیزی استرس میگیرم فامیلا بهم گفتن بچه نمیاره اگ خدای نکرده مشکلی پیش بیاد میگن درست بود حرفمون

میدونم استرس بده ولی دست خودم نیس بخاطر کوچیکترین چیزی استرس میگیرم فامیلا بهم گفتن بچه نمیاره اگ خد ...

شما اگه خدارو قبول داشته باشی دیگه به حرف اینو اون گوش نمیکنی از این گوش میشنوی از اون گوش بیرون میکنی 

وقتی خدا الان بهت بچه داده چرا میخوای نابودش کنی که فامیلا و اینو اون چی میگن 

اونا اگه چیزی بلد بودن میفهمیدن نباید درمورد زندگی دیگران نظر بدن سرشون تو لاک خودشون باشه

اخه بخاطر چی و از رو چه علمی میگن بچه دار نمیشی گ الان شدی 

این چه حرفیه میزنی و بخاطرش استرس میکشی تروخدا منطقی باش

یه دخترِ کاملا منطقی😊💎🌠
اها دیپروکل

بايد دوره درمانو حتما كامل كنى

از اپليكاتور استفاده نكن از انگشتت كمك بگير و زياد داخل نبر

نگران نباش بيشتر خانما زمان باردارى دچار عفونت ميشن

شلوار و لباس زير نپوش،چيزاى گرم هم نخور

بسلامتى زايمان كنى🌸

2706