2752
2734
عنوان

مگ تاپیک ترشح غیر مجازه ک ترکید😶👀

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 91 پست
عزیزم به دل نگیر ... اینجا همش فضای مجازی هست کاربر ها با سنین و اداب مختلف... معلومه همه باهم هم ...

❤️🥰مهربون

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
نه بابام رضایت نمیده😅میگه وکلا کلاه بردارن😂خوشبخت ش عزیزم

حالا شاید استثنایی هم وجود داشت😄

پدرا عشقن ، سایشون مستدام

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا حتی اعصابشون خرابه میان سر آدم خالی می‌کنن و... اصلا نمی‌دونم اون خانم که چندین سال هم عضو ...

دیروز صبح توی یه تاپیکی یه نظر گذاشتم یعنی یکیو ریپلای کردم برگشت گفت من ازت بدم میاد 😐گفتم چرا گفت همینجوری ازت متنفرم گفتم ببخشید ریپلای کردم اگه باعث ناراحتی شدم ببخشید دیدم گفت بیخود کردی 😐😶منم گفتم تا مثل خودت جوابتو ندادم جمع کن ملت روانی شدن بخدا😂

بزار خودم هرچی حس کردم بهت بگم  لبت همیشه میخنده ولی خب خیلی سختی کشیدی سنت زیر ۳۰ متاهلی از خ ...

🥲 از خدا بچه میخوام 

ولی دلم ازش گرفته ... چون بعد این همه سختی اخرشم باید یا اسپرم یکی دیگه باردار بشم

شوهرم پیگیر تره وگرنه میگشتم خانواده هایی ک نوزادشون رو نمیخوان پیدا میکردم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2731
شانسی یه چیزایی گفتم ولی تاحالا تو این مورد اشتباه نگفتم

مرسی قشنگم ♥️ 

انشالله برسی به خواسته های شیرینت 

بیشتر دلم گرفت با حس قشنگت😂🥹 یاد خواستم افتادم 

🥲 از خدا بچه میخوام  ولی دلم ازش گرفته ... چون بعد این همه سختی اخرشم باید یا اسپرم یکی دیگه ...

وای واقعا یعنی از خدا یه چی میخوای درست گفتم😮دورت بگردم الهی ناامید نشو انشالله تا سال بعد اینموقع بغلته

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
بعضیا حتی اعصابشون خرابه میان سر آدم خالی می‌کنن و... اصلا نمی‌دونم اون خانم که چندین سال هم عضو ...

این جور وقتا برای یک دقیقه از سایت بیا بیرون 

سرویس برو

اب بخور

وقتی برگردی تاپیک یا ترکیده ، یا دیگه خودت حوصله ی جواب دادن ب اونارو نداری🥲

مرسی قشنگم ♥️  انشالله برسی به خواسته های شیرینت  بیشتر دلم گرفت با حس قشنگت😂🥹 یاد خوا ...

شرمنده عشقم میدونستم همچین میشی نمیگفتم ولی حسم قویه ها ادامشو بخون گفتم بهش میرسی 

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
😂😂😂🤣🤣🤣از اونایی که میگن استارتر یه جنگ راه انداخت خودش غیب شد

وای دقیقا 😂😂😂

گمونم این اولین تاپیکیه ک از اول تا آخر دارم جواب میدم

اونم چون ربطی ب موضوع تاپیک نداره😐

وای واقعا یعنی از خدا یه چی میخوای درست گفتم😮دورت بگردم الهی ناامید نشو انشالله تا سال بعد اینموقع ...

اره قربونت برم ✨

ماه دیگه iui میشم با اسپرم اهدایی 

دعا کن این لااقل دفعه اول بگیره 

شرمنده عشقم میدونستم همچین میشی نمیگفتم ولی حسم قویه ها ادامشو بخون گفتم بهش میرسی 

🥹♥️

دشمنت شرمنده مهربون

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم 

اره قربونت برم ✨ ماه دیگه iui میشم با اسپرم اهدایی  دعا کن این لااقل دفعه اول بگیره

چشم خوشگلم انشالله اوکی میشه عزیزدلم 

چشم خوشگلم انشالله اوکی میشه عزیزدلم 

🐼🍓💗

🥹♥️ دشمنت شرمنده مهربون انشالله بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم 

عشقه منی