2737
2734
عنوان

کتاب ترسناک

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 24 پست
ولی قشنگه ترسناکم هست. مثلا چی ترسناکه؟ اون مبلهایی که ادمهارو توی خودشون حل میکنن میخورن؟   &n ...

از بس فیلم ترسناک دیدم دیگه نمیترسم😂

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از بس فیلم ترسناک دیدم دیگه نمیترسم😂

یه داستان دیگه اش میگه: یارو میره سر چشمه یه پیرزنه بود به اسم ننه جون میگه منو کول کن ببر.کولش میکنه  میارش میبینه هرلحظه سنگین تر میشه بعد صدای جیغهای جادوگری هم میداد.  

کاربر مرد هستم. هنگام ریپلای ، وارد جزييات نشوید.
2731
یه داستان دیگه اش میگه: یارو میره سر چشمه یه پیرزنه بود به اسم ننه جون میگه منو کول کن ببر.کولش میکن ...

ترسم نگرفت باز😂😂

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده

رمان ترسناک و باحال فقط منو داداشمو دوتای دیگ

محشرررره رو دستش نیومده

دانشجوی داروسازی/savage🤘/زندگی کوتاه تر از اونیه که بخوای با ناراحتی بگذرونیش:)courage💙اگه جواب بیشعوریتو ندادم فک نکن جوابی ندارم...بخاطر اینه ک در حدی نمیبینمت بخوام وقتمو با سروکله زدن با امثال تو هدر بدم  
رمان ترسناک و باحال فقط منو داداشمو دوتای دیگ محشرررره رو دستش نیومده

اینی که گفتین اسمش بود؟؟ ترسناکه بعد اسمشو گذاشتن منو داداشم شما همه؟

کاربر مرد هستم. هنگام ریپلای ، وارد جزييات نشوید.
2740
اینی که گفتین اسمش بود؟؟ ترسناکه بعد اسمشو گذاشتن منو داداشم شما همه؟

اسمش (منو داداشمو دوتای دیگه)

راجب ی خواهر برادره ک میرن خونه عموشون ولی روح میبینن و میوفتن دنبال قضیه ک ببینن روح کیه 

هم طنزه هم ترسناک و پلیسی 

دانشجوی داروسازی/savage🤘/زندگی کوتاه تر از اونیه که بخوای با ناراحتی بگذرونیش:)courage💙اگه جواب بیشعوریتو ندادم فک نکن جوابی ندارم...بخاطر اینه ک در حدی نمیبینمت بخوام وقتمو با سروکله زدن با امثال تو هدر بدم