2737
2739
عنوان

پریودی

78 بازدید | 6 پست

سلام خانوما من پریود شدم درد زیادی هم نداشتم پریودیم زمانش۳،۴روزست در روز اوایل چند لخته خونی به نسبت بزرگ ازم خارج شد یک بار و بعد۲،۳روز که پریودیم تموم شد باز درد زیرشکمی داشتم و بعدش چند لکه خون و فرداش هم که رفتم دسشویی یهو مقدار نسبتا زیادی خون ازم خارج شد و پد گذاشتم و خونریزی کمی دارم هرچندوقت یک بار یک نقطه ۲،۳سانتی روی پد راستی کمتر از یک سال هم هست که سقط با قرص داشتم میترسم چیه یعنی بقایای همون سقطه یا یک سقط دیگه یا به چیز دیگه مربود میشه؟؟خطرناکه؟؟؟

اووووووو نه بابا بقایای یک سال پیش که نمونده

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چیه ممکنه حامله باشم با این وجود؟

عزیزم نمی‌خوام نامیدت کنم اما بعید می‌دونم 

ممکنه کیست باشه 

اگر هم باردار بودین سقط شده

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2731
عزیزم نمی‌خوام نامیدت کنم اما بعید می‌دونم  ممکنه کیست باشه  اگر هم باردار بودین سقط شده

واقعا؟؟؟نه عزیزم نا امید نمیشم خوشحال میشم چون واقعا فعلا بچه نمیخوام تا برم از ایران 

واقعا؟؟؟نه عزیزم نا امید نمیشم خوشحال میشم چون واقعا فعلا بچه نمیخوام تا برم از ایران 

عزیزم پس انشاالله که هر چی خیره برات پیش بیاد 

دکتر میگه پریودی همراه با لخته و ضایعه بارداری و نقض میکنه ظ