2733
2739

چرا همه تاپیک اه و ناله میزنن حالم بد شد

بیاین از خوشی هامون و روابط خوبمون بگیم حالمون خوب بشه

یه روز روزهای سختم تموم میشه میرم میزنم به شونه روزگار میگم جنبه رو حال کردی؟ همش گذشت👑

من که آهنگ گذاشتم دلتون وا شه 😂😂😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من که آهنگ گذاشتم دلتون وا شه 😂😂😂😂

بدتر دلتون گرفت 🤣🤣🤣

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

نی نیم داره میخوابه منتظرم خوابش ببره بذارمش زمین واسه خودم سیب زمینی سرخ کنم با سس برنم به بدن😛خوشبختیهای کوچیک😄

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740

شوهرم خیلی دوست دارم دستش خالیه اما دستش میبوسم خدا رو هر لحظه تو زندگیم حس میکنم از ممنونم بخاطر هر لحظه نفسهام خوشحالم خیییییلی از درون حالم خوبه شاید نخندم نرقصم اما درونم پر از شادیه 

یه نی نی تو دلم فکر کنم شاید ولی دارم حسش میکنم

مبارکه ❤️❤️❤️