2733
2734
عنوان

بیاین از خوشبختی هامون بگیم حالمون خوب بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 23 پست
شوهرم خیلی دوست دارم دستش خالیه اما دستش میبوسم خدا رو هر لحظه تو زندگیم حس میکنم از ممنونم بخاطر هر ...

🤩🤩👏👏

یه روز روزهای سختم تموم میشه میرم میزنم به شونه روزگار میگم جنبه رو حال کردی؟ همش گذشت👑

کسانی که دلشون نگرفت الان برن تاپیک ام گوش بدن دلتون گرفت لایک یادتون نره 😂😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسانی که دلشون نگرفت الان برن تاپیک ام گوش بدن دلتون گرفت لایک یادتون نره 😂😂😂

مثه که دلاشون واشد رفتن😂😂

یه روز روزهای سختم تموم میشه میرم میزنم به شونه روزگار میگم جنبه رو حال کردی؟ همش گذشت👑
2731
مثه که دلاشون واشد رفتن😂😂

🤣🤣🤣🤣

رفتن در گوشه ای افسردگی گرفتن 

دیدم تاپیک های من خلوت میشه 

گفتم بذار مال تو هم بشه🤣🤣🤣

چطوری تاپیک ات خراب شد 😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
شوهرم خیلی دوست دارم دستش خالیه اما دستش میبوسم خدا رو هر لحظه تو زندگیم حس میکنم از ممنونم بخاطر هر ...

ایشالا اونم حل میشه مهم اینه خوشبختی

🤣🤣🤣🤣 رفتن در گوشه ای افسردگی گرفتن  دیدم تاپیک های من خلوت میشه  گفتم بذار مال تو ه ...

ای بابا من چه هیزم تری به تو فروختم😂😂😂🤣

2738
ای بابا من چه هیزم تری به تو فروختم😂😂😂🤣

😂😂😂

🤣🤣🤣