2733
2739
عنوان

دلم شکسته 😭

445 بازدید | 38 پست

شوهرم همیشه تو دعوا هر چی از دهنش درمیاد میگه... منم باردارم الانم گریم بند نمیاد... خیلی بی چشم و رو هست اینقدر از همون اول تو همه چی باهاش راه اومدم و کمک مالی هم بهش کردم.... گریم بند نمیاد دیشب حرفمون شد هر چی خواست بهم گفت😭😭 میخوام ولش کنم برم

*** زندگی قانون باورها و لیاقت هاست، باور کن لایق بهترین هایی***

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی خدا کمکت کنه استارتر...ولی تا میتونی گریه نکن و حرص نخور بعدا پشیمون میشی...وقتی حرف چرت میزنه برو تو اتاق یا هندزفری بزن

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2740
الهی خدا کمکت کنه استارتر...ولی تا میتونی گریه نکن و حرص نخور بعدا پشیمون میشی...وقتی حرف چرت میزنه ...

به زبون راحته... هر کار میکنم اروم نمیشم

منم شوهرم بطرز وحشتناکی بد دهن بود، ۲۴ ساعته فحشم میداد ، با سه تا بچه جدا شدم ولش کردم رفتم

فخش نمیده ولی چیزای دیگه میگه.. بچه هات چی شدن؟

خانما تو بارداری به شدت حساس و شکننده میشن و متاسفانه خیلی از آقایون اصلا این فضیه رو درک نمیکنن. به نظرم وقتی حالتون خوبه تو یه فرصت مناسب باهاش صحبت کن و بگو که تو این شرایط بیشتر درکت کنه

خدایا هزار بار شکرت          کاربری سوم                                       
2706