2733
2734
عنوان

دلم شکسته 😭

445 بازدید | 38 پست

شوهرم همیشه تو دعوا هر چی از دهنش درمیاد میگه... منم باردارم الانم گریم بند نمیاد... خیلی بی چشم و رو هست اینقدر از همون اول تو همه چی باهاش راه اومدم و کمک مالی هم بهش کردم.... گریم بند نمیاد دیشب حرفمون شد هر چی خواست بهم گفت😭😭 میخوام ولش کنم برم

*** زندگی قانون باورها و لیاقت هاست، باور کن لایق بهترین هایی***

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الهی خدا کمکت کنه استارتر...ولی تا میتونی گریه نکن و حرص نخور بعدا پشیمون میشی...وقتی حرف چرت میزنه برو تو اتاق یا هندزفری بزن

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2738
الهی خدا کمکت کنه استارتر...ولی تا میتونی گریه نکن و حرص نخور بعدا پشیمون میشی...وقتی حرف چرت میزنه ...

به زبون راحته... هر کار میکنم اروم نمیشم

منم شوهرم بطرز وحشتناکی بد دهن بود، ۲۴ ساعته فحشم میداد ، با سه تا بچه جدا شدم ولش کردم رفتم

فخش نمیده ولی چیزای دیگه میگه.. بچه هات چی شدن؟

خانما تو بارداری به شدت حساس و شکننده میشن و متاسفانه خیلی از آقایون اصلا این فضیه رو درک نمیکنن. به نظرم وقتی حالتون خوبه تو یه فرصت مناسب باهاش صحبت کن و بگو که تو این شرایط بیشتر درکت کنه

خدایا هزار بار شکرت          کاربری سوم                                       
2706