2737
2739
عنوان

کیا عاشق سگن

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 27 پست
وای شنیدم وابسته بشن و ترکشون کنن دق میکنن میمیرن وای عزیزم    

بعضی ها خیلی بی رحمن سگ و گربه بزرگ میکنند بعد ولش میکنند تو خیابون، توی پناهگاه ها پر از حیوون خونگی نژاد دار رها شده ست واقعا جای تاسفه چون حیوونی که از اول کنار انسان رشد کنه زندگی تو خیابون واسش خیلی سخته. 

من خودم با اینکه کلی اطلاعات درمورد حیوانات دارم ولی تو ایران هيچوقت سگ نمیگیرم چون میدزدنشون یا ممکنه غریبه ها بهشون سم بدن بمیرن و کلا فرهنگ سازی نشده و یه پارک بخوای ببریش کلی حرف بهت میزنن. 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز یکی میگفت من یه سگ بداخلاق دارم که همش پاچه میگیره...جوابش دادن ممکن هار شده باشه ببر واکسن هاری بزن...آخرش معلوم شد شوهرش می‌گفته که اخلاق سگی داره🤔😂

⛔❌🚫درخواست دوستی🚫❌⛔
2728
2740

من ی سگ وحشی دوس دارم/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

من عاشق سگم مخصوصا هاسکي

بهترين حيوان هست

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي

گناه داره

فروشنده ميبينه فروش سگ براش سود داره ،مدام سگ ماده رو ازش توله ميگيرن 😢😢😢بعد هم شما ميخريد مياريد تو يه وجب آپارتمان و آزارش ميديد 

غذا ببر به سگهاي تو خيابون غذا بده