2733
2734
عنوان

کیا عاشق سگن

343 بازدید | 27 پست

وای دیووونه سگم

ولی اینکه میگن نماز نمیشه خوند و درک نمیکنم

یعنی اگه بخرم نمازم قبول نیس؟

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

ما عاشق آدم نمیشیم چه برسه به سگ😭😭😭😭😭😭

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوس دارم نامزدم دوس نداره☹

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2731
من از این پاپی ها خوشم میاد خیلی😥😥😥

وایی منممم دوستم داره سفیده کوچولوعه براش لباسم میپوشه خیلی باحالههه

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
وایی منممم دوستم داره سفیده کوچولوعه براش لباسم میپوشه خیلی باحالههه

واییی لباسسس😥😥 اصلا تصورشم میکنم دلم غش میره 😍

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

عشقنننن عشققق

من هرجا میبینم انقووو میچلونمشون

هم سگ هم گربه😂

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
2738
عشقنننن عشققق من هرجا میبینم انقووو میچلونمشون هم سگ هم گربه😂

خیلیم مهربوننن و ناز

میدونی چرا میگن نمیشه؟

ما خودمون داریم ولی سگ واقعا نجس میکنه خونه رو 

اما انقد شیرین و دوس داشتنیه که حد نداره

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
میدونی چرا میگن نمیشه؟ ما خودمون داریم ولی سگ واقعا نجس میکنه خونه رو  اما انقد شیرین و دوس د ...

چیکار میکنه خونه رو گلم؟دسشویی میکنه

برای چی نباید نمازت قبول بشه؟ حیوانات عشق زیادی رو همراه خودشون میارن بخصوص سگ ها که حتی صاحباشونم از خودشون بیشتر دوس دارن و کلی فداکاری ها در حق اش میکنن. 

سگ ها به افراد اوتیسمی و سندروم داون و معلول و افسرده و نابینا و پلیس کمک میکنند... چه حیوانی واقعا اینقدر مفید و وفادار و دوس داشتنیه؟ 

اگه هم اعضای خانواده تون موافق نیستن یا جا ندارید نخرید چون طفلی ها گناه دارن وابسته میشن. 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
برای چی نباید نمازت قبول بشه؟ حیوانات عشق زیادی رو همراه خودشون میارن بخصوص سگ ها که حتی صاحباشونم ا ...

وای شنیدم وابسته بشن و ترکشون کنن دق میکنن میمیرن وای عزیزم  

چیکار میکنه خونه رو گلم؟دسشویی میکنه

اولش ک خیلی کوچیک بود و بچه

هنوز جیش کردن رو پد رو کامل یاد نگرفته بود رو فرش جیش میکرد

بعدش الان یاد گرفته رو پد خودش جیش میکنه ولی پاشو میذاره رو همون گاها از رو ادرار خودش رد میشه 

میدوعه میره رو فرش و اینطرف اونطرف

بخاطر همین میگن نجس مکنه

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

من عاشق سگ هاسکی ام

دلبر مو مشکی👰🏻توهمون عشقی❤️که میخوان داشته باشن همه بس که تو👁چشمی😍من و میخوای یا نه😕اگه باشی همراه من😁می‌دونی که واست میزنم دل‍❤️‍مو به دریا🌊من👩‍❤️‍👨 میشه برای سلامتی همسرم و خوشبختیمون صلوات بفرستید مهربون؟🙏❤️مرسی😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد 🥰
2706