2733
2734
عنوان

واااای پسرم دیوونم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 41 پست

اپلیکیشن متخصص تغذیه کودک ( پیمان پور امینی) رو از بازار نصب کن 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بد بختی اینه شیشه رو ول نمیکنه

خب معلومه خودش ول نمیکنه 

خودت باید تلاش کنی ازش بگیری دیگه 

منم بچم به شیشه اش وابسته بود ولی دو سالگی ازش گرفتم یکی دوماه زمان گذاشتم کم کم وابستگیش رو کم کردم

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2731

آخ الهی خدا نگه داره برات.. ی شربت مولتی ویتامین برو داروخانه بگیر براش یا ی دکتر ببرش ببین واقعا کمبود وزن داره یا تو اینجوری فکرمیکنی

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
دختر من اصلااااا حاصر نیست مزهشون بچشه فقط میگه نمیخورم.

چندسالشه؟ پسر من تا 4،5ماه پیش مثل الان دختر شما بود یهو درست شد! بعضی وقتا هم که مقاومت میکنه خواهش میکنم ازش بخاطر من یه کوچولو بخوره و قبول میکنه😂

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
2740

از نظر من دو راه داری

یکی اینکه شیشه رو ازش بگیری چون آب تا حدودی معدشو پر میکنه

دوم اینکه تو شیشه اش ازین شیر خشکای غنی شده مخصوص رشد بدی که تا ده سالگی هم میتونم بخورن.اینجوری شاید کمبودای بدنشم جبران بشه اشتهاش وا شه چون هر موادي داخلش داره.

وزنش چقدره؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
چقدر وزنش کمه دختر من دوسال ونیم ۱۳/۵۰۰من میگم وزنش کمه

خیلی کمه اصلا نگاش کنی اسکلته از بس لاغر دستشو که میگیری هی میترسی که بشکنه . بنده خدا جاریم خیلی تلاش کرد و میکنه ولی خب جون نمیگیره

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706