2737
2734
عنوان

واااای پسرم دیوونم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 41 پست

شب که میخوابه شیشه رو قایم کن و بهش نده در طول روز هم بهش اصلا بیسکوییت نده همون سیب زمینی و غذای عادی رو بده تا دایقه اش به غذا عادت کنه

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من دوسال و نیمشه۱۴ کیلوعه

ماشالله وزنش خوبه . این مثل اسکلته . برای همین میگم ولش کن . یه کاری کن غداهاشو تزیین کن تو نت بزن درست کن چشم و ابرو درست کن خونه یا هرچی که میتونی ولی به زور بهش غدا یا چیزی نده چون نتیجه عکس داره

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
چندسالشه؟ پسر من تا 4،5ماه پیش مثل الان دختر شما بود یهو درست شد! بعضی وقتا هم که مقاومت میکنه خواهش ...

الان ۴ سالع وسه ماهش

شاید باور نکنی ولی الان بذارمش رو پام لا لاش کنم فقط صدای آب از شکمش میاد😤

هر چی اسم زدم تکراری بود😐😐😐😐شدم تنهااااا
2731
الان ۴ سالع وسه ماهش شاید باور نکنی ولی الان بذارمش رو پام لا لاش کنم فقط صدای آب از شکمش میاد😤

واااای چرا بچ ها اینطوری میکنن ؟؟؟دختر همسایمون ی سال ازین بزرگتره مامانش طلاق گرفته رفته من خیلی موقع ها میارم خونمون ازش نگهداری میکنم هرچی بدم میخوره نوش جونش البته ولی مثلا سهم خودشو میخوره بازم سیر نمیشه میگم چی میشد پسر منم میخورد اینطوری،

الان ۴ سالع وسه ماهش شاید باور نکنی ولی الان بذارمش رو پام لا لاش کنم فقط صدای آب از شکمش میاد😤

عزیزم😅 خیلی لاغره یا رشدش خوبه؟ پنج سالگی درست میشه انشاالله

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
۱۴

وزنش که خوبه. 

رفتار اشتباه تو باعث بدغذایی پسرت شده.

اولا تو شیشه ش اصلا آب میوه نریز.

دوما اصلا بهش تنقلات نده. حتی قند یا نبات هم نخوره. تو خونه ت هیچ نوع تنقلاتی نباشه

سوما غذاهای انگشتی درست کن اگر خورد که خورد اگر نخورد اصرار نکن و فقط غذاش رو بذار روی میز تا حین بازی خودش بیاد بخوره 

چهارما اصلا اصلا در مورد بدغذایی ش با هیچکس حرف نزن. به هیچ عنوان بهش باج نده تا غذا بخوره. اون الان فهمیده که غذا نخوردنش برای تو دغدغه است. و این باعث تشدید رفتارش میشه تا ازت توجه بگیره

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2740
یکم شاید وزنش کم باشه نسبت چهارساله های دیگه ولی در کل اینجوری نمیمونه درست میشه! سوپ آبکی درست کنی ...

دیروز سوپ درست کردم

به من باباش میگفت فقط زودتر بخورید این بو از تو خونه بره😐😐😐😐

هر چی اسم زدم تکراری بود😐😐😐😐شدم تنهااااا
دیروز سوپ درست کردم به من باباش میگفت فقط زودتر بخورید این بو از تو خونه بره😐😐😐😐

پسر من تو تمام برهه های زندگیش عاشق سوپ قرمز بوده هر بارم میریم خونه ی مادرشوهرم حتما براش درست میکنه اونم سوپ باشه فقط سوپ میخوره با غذاهای دیگه کاری نداره

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️