2737
2739
عنوان

کفش چند تومنی میخرین اگه الان بخاین یکی بخرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 82 پست

من سالی یه جفت میخرم 

اونم محل کارم همچراغا ارزون بهم میدن مثلا یه جفت کفش اسپرت همین یه ماه پیش جنس خوب خریدم ازشون ۸۰تومن

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
من یه چرم دارم بیرونی یه چرم بوت یه کتونی خوب برای بیرون دوتا کفش مجلسی خوب . من کفش جنس عالی میخرم ...

بهترین کار👍

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
🥰🤩😍پس پولداری. منکه تاحالا کفش بیشتر از ۱۰۰نگرفتم

اخه عوضش منم اهمیت به پالتونمیدم چندسال یباربه زورمیخرم

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
من سه ساله هر چی به شوهرم میگم جلوی کفشم تنگه برام نمیخره

😔😔انشالله پول دستت بیاد یه خوبش یخری. منم از دوسال پیش نگرفتم. الان پشت کفشم شکسته  دیگه نمیشه راه رفت باااش

کفش تابستونی۲۰۰تا۳۰۰

کفش کتونی اسپورت ۳۰۰تا۶۰۰

نیم بوت۷۰۰تا۱۵۰۰

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
2738

والا الان فق ی بوت دارم ی کتونی و یه کتونی نابود شده

۳ تا مجلسی فقط یکیش مال امساله

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫

یدونه سفارش دادم ۴۰ تومن تو راهه بیاد بینم چطوره 🤣

اخه خونه مامانم پایین کوچس با اسپرت که نمیشه رفت با دمپایی ام که نمیشه رفت یکی ازین کالج ها سفارش دادم برا رفتو امد

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
شاید باورت نشه اخرین کفش پارسال بهمن خریدم الان اصلا از قیمتا خبر ندارم

منم اخرین بار دوسال پیش. الان پول دستم اومده اگه بتونم دوتا بگیرم. یه مجلسی یه اسپرت برا پیاده روی

بهترین کار👍

کفش بیرونیمو ۳ساله دارم میپوشم اخ نگفته خیلی بهتر از کفش ارزونه که هی چندتا بخری

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته