2737
2734
عنوان

کفش چند تومنی میخرین اگه الان بخاین یکی بخرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 82 پست

دو تا سه جفت میخرم سالی

در حد ۳۰۰

دلبر مو مشکی👰🏻توهمون عشقی❤️که میخوان داشته باشن همه بس که تو👁چشمی😍من و میخوای یا نه😕اگه باشی همراه من😁می‌دونی که واست میزنم دل‍❤️‍مو به دریا🌊من👩‍❤️‍👨 میشه برای سلامتی همسرم و خوشبختیمون صلوات بفرستید مهربون؟🙏❤️مرسی😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به هيج جام اندازه پام اهميت نميدم😂

بيشترين خرج زندگيم برا پاهامه

كفش نايك و اسكيچرز اصل ميگيرم معمولا

برا سر كارمم طبي ميگيرم

يه شش هفت تايي دارم الان

ناگفته نمونه اگه كفش خوب بگيري واقعا ارزشش داره من كفش نايكم رو دو سال پيش تركيه خريدم ٧٥٠ هنوز آخ نگفته

تكرار نميشوي💞
منم اخرین بار دوسال پیش. الان پول دستم اومده اگه بتونم دوتا بگیرم. یه مجلسی یه اسپرت برا پیاده روی

جنس خوب بخر مخصوصا اسپرت

چرم بگیر

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2731
کفش بیرونیمو ۳ساله دارم میپوشم اخ نگفته خیلی بهتر از کفش ارزونه که هی چندتا بخری

اره منم اخرین بار بهمن پارسال گرفنم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2740
چه عالی  کفشت مارکه؟؟

اره عزیزم چرم مشهد از اونجا خریدم ماه عسل رفته بودیم مشهد

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته