2733
2739
عنوان

اگ مادرشوهرتون؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 68 پست
[QUOTE=167138326]ببخشید🌹[/QU دقیقا برا من برعکس تو هستش بچم پسر شد دختر دوست داشت وای یادم افتاد تن ...

واااایییی جدی؟؟؟؟؟اینا پسردوسدارن شوهرم عاشق دختره ،الان ناراحتن چرا شوهرم دختریه و انقدهوامونو داره

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دفعه دومشونه بارداری اولمم نیومدن تا پسرم فوت کردداومدن منم بخاطر شوهرم کوتاه اومدم اما اینبار دی ...

بهترین کارومیکنی منم گفتم زایمان کردم میرم خونه بابام نمیذارم سمتش بیاد

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
2731

در این حد برام مهم نیس که دنبال واکنشش باشم..

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
خدانگذره ازشون عزیزم بمیرم الهی خیلی ناراحت شدم ،انشالله خداجواب کاراشونو ازشون بگیره

خدا نکنه عزیزم

تنت سلامت

بخدا من و شوهرم اینقدر پشیمونیم چرا بهشون گفتیم

شوهرم میگه دوباره باردار شی، به هیچکی نمیگم

اینا که دوست نیستن

نذار از زندگیت چیزی بدونن، به درک که نیومدن، بهتر

بدی شوهرم اینه زود خبرهارو براشون میبرد!

الان میگه کاش اینکار نمیکردم

تقریبا مادرشوهر من الان اینطوری شده اصلا سر نمیزنه وقتی هم من میرم مثلا سرش میبنده یا پاش میگیره یا ...

وایییی انگار مادرشوهرمنو گفتی 

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨

طرز برخورد مادرشوهر یک درصد برام مهم نیست .

برخورد شوهرت مهمه ، ک اونم نمی شه کاریش کرد .

پس بی خیال

عزیزم می شه تو تاپیکت ی سوال بپرسم ؟

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
2740

اول نمیتونی به هیچ فرزندی بگی با مادر و پدرت قهر کن 

بعدم شما بیخیال باشید تبریک نگه مگه شما منتظر تبریک اونید بیخیال بچسب به بچت بزرگش کن و باعث افتخارت بشه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
خدا نکنه عزیزم تنت سلامت بخدا من و شوهرم اینقدر پشیمونیم چرا بهشون گفتیم شوهرم میگه دوباره باردار ...

خداروشکر ک الان شوهرت طرفته واقعا اگ شوهر ادم پشتش باشه هیچکس بخودش جرات نمیده حرب بزنه

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
تازه پیش خودشون فکر کردن اوندن بهت سر بزنن چه کار بزرگی کردن .مادر شوهر من باشه میگه رفتیم پیشش موند ...

این هم داشت مثل همیشه خودشو تبریه میکرد

پیش بقیه یجور از ماجرا میگفت انگاری لحظه لحظه بوده

منم رحم نکردم، جنجال راه انداختم

که کجا بوده و چکارها کرده

بسه هرچقدر احمق بودم و فکر میکردم سکوت کنم، شخصیت خودمو حفظ میکنم

جوری خدا دلمو درداورده دیگه هیچی برام مهم نیست! چه برسه شخصیت!

طرز برخورد مادرشوهر یک درصد برام مهم نیست . برخورد شوهرت مهمه ، ک اونم نمی شه کاریش کرد . پس بی خی ...

ممنون ازراهنماییت ،

بفرمایید عزیزم راحت باش

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
2706