2703
2553
عنوان

اگ مادرشوهرتون؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 68 پست

به پوشک بچم دخترم ده ماهشه تبریک چیه حتی ندیدنش اما پی پیشم نیستن 💩

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
اول سعی میکنم مستقل بشم و از اون ساختمون برم بعد هم از ایشون توقع نداشته باشم ارتباط رسمی و محترما ...

دعا کن منم پول داربشم خونه بگیرم برم

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دعا کن منم پول داربشم خونه بگیرم برم

انشالله صاحبخونه هم میشید

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2714

هههی خواهر

داغ دلمو تازه کردی

بعد هشت سال باردار شدم، یه تبریک نگفت!! کلش  یه سر بهم نزدن

اخرش روزی که بچمو از دست دادم ، یساعت بعد با جاریم اومدن بالا سرم چرا پیش اون دکتر نرفتی؟ چرا سرکلاژ نشدی و ...

داشت آمار در میاورد

دلم از خدا گرفته که دشمن شادم کرد

ببخشید🌹

خواهش عزیزم 

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
هههی خواهر داغ دلمو تازه کردی بعد هشت سال باردار شدم، یه تبریک نگفت!! کلش  یه سر بهم نزدن اخ ...

خدانگذره ازشون عزیزم بمیرم الهی خیلی ناراحت شدم ،انشالله خداجواب کاراشونو ازشون بگیره

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
واقعا نیومدن پیشتم ؟

نه دفعه دومشونه بارداری اولمم نیومدن تا پسرم فوت کردداومدن منم بخاطر شوهرم کوتاه اومدم اما اینبار دیگه هیچ راهی وجود نداره دخترمم هیچ وقت نمیذارم ببینن

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
هههی خواهر داغ دلمو تازه کردی بعد هشت سال باردار شدم، یه تبریک نگفت!! کلش  یه سر بهم نزدن اخ ...

تازه پیش خودشون فکر کردن اوندن بهت سر بزنن چه کار بزرگی کردن .مادر شوهر من باشه میگه رفتیم پیشش موندیم کاراشم کردیم اومدیم

2706