2733
2734
عنوان

اگ مادرشوهرتون؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 68 پست
این هم داشت مثل همیشه خودشو تبریه میکرد پیش بقیه یجور از ماجرا میگفت انگاری لحظه لحظه بوده منم رحم ...

جلو دیگران گفتی ک نبوده اگ اره ک خوبش کردی وای چقد ادم میتونه بیشعوربودا منم الان ک حاملم احتیاج دارم کسی کمکم باشه بچم بیاد دنیا دیگ نمیخام 

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
ممنون ازراهنماییت ، بفرمایید عزیزم راحت باش

مرسی گلم .

وقتی ی تاپیک ذخیره می کنی ، بعد از مدتی ن تو تاپیک های ذخیره شده هست ، ن قسمت تاپیک هایی ک شرکت کردین ؛ آیا ب این معنی هست ک اون کاربر لغو کاربری شده و تاپیک هاش حذف شده ؟

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی محلش کن اصلنم بهش فک نکن شاد باش همیشه خانواده خودتو دعوت کن باهاشون بگو بخند شاد باش خودش پشیمون ...

انشالله ک هرچی صلاحته برات پیش بیاد واگر واقعا قسمت همدیگه هستین بهم برسین الهی 

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
2728
مرسی گلم . وقتی ی تاپیک ذخیره می کنی ، بعد از مدتی ن تو تاپیک های ذخیره شده هست ، ن قسمت تاپیک هایی ...

کسی نمی دونه ؟

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
انشالله ک هرچی صلاحته برات پیش بیاد واگر واقعا قسمت همدیگه هستین بهم برسین الهی 

مرسی عزیزم 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
هههی خواهر داغ دلمو تازه کردی بعد هشت سال باردار شدم، یه تبریک نگفت!! کلش  یه سر بهم نزدن اخ ...

منم وقتی سقط کردم جاریم با لباس قرمز بچه کوچیکش پسر عمه ام خونمون بود اون موقع میخواست دعوا راه بندازه پاشد رفت تو خونه پسر عموم لباس مشکی پوشید امد و زن پسرعموم با لباس مشکی با خودش اورد داشت سکته میکرد با لباس قرمز این امده حتی جورابشم قرمز بود 

امد خونه بابام پدرشوهرمم فقط حرف میزد خوارشوهر کوچیم چرا نرفتن دکتر خوب چرا نرفت اینور چراذاینکار رو کرپ 

یا مادرشوهرم هر روز میومد خونه بابام میگفت کوتاهی کردن بچه بازی دراوردن من هم بلند داد زدم من دارم زجر شو میکشم من دارم روانی میشم تو چته ها چرا اینقدر میری رو اعصابم گفت بخواب حالت خوب نیست زودی خوب میشی دیکه هم نیومد 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
منم وقتی سقط کردم جاریم با لباس قرمز بچه کوچیکش پسر عمه ام خونمون بود اون موقع میخواست دعوا راه بندا ...

تو این حال قطع ارتباط بهتره ، چون اگه باشن کاری جز نمک ریختن رو زخم ما ندارن!

منم دیدم خیلی داره اذیت میکنه، جوابشو دادم و فعلا راحت شدم از چرت و پرت هاش

جاریی من روز فوت پدرم یه روسری صورتی شبرنگی گذاشته بود، اومده بود مراسم!! همه مونده بودن این کیه، با این لباس اومده!!

دلم آتیش میگیره چندسال جاریم شده، هربار میاد پیش من تسلیت و من باید برم خونش جشن و شادی!! 

خدا  اینجور دل دشمن هامو شاد میکنه

2740
تو این حال قطع ارتباط بهتره ، چون اگه باشن کاری جز نمک ریختن رو زخم ما ندارن! منم دیدم خیلی داره اذ ...

من که 8 سال باهاش رابطه ندارم نمیدونم چرا امد ولی بعدش برادرشوهرم لباس تیره مایل به مشکی پوشیده بود بعد ما همه ناراحت حتی خانواده شوهرم بعد هی میگفت نگاه میخنده دورت بگردم بلند میخندید به بچه اش که 2 ماه بود به دنیا امده بود بدترین روز عمرم بود من دیدم خواهرشوهر بزرگم حرصش گرفته بود شوهرش که عموزادمون هست و پسر عموی شوهرم بچه رو نیشگون گرفت صداش بلند شد گفت پاشید بریم بچه هم گریش گرفته ولی برادرشوهرم وقتی پسر عمه ام امد داخل با لباس مشکی سرشو از شرم بالا نیاورد قرمز شده بود 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر