2737
2734
خدا خودش بهتر میدونه چجوری جوابشو بده.من شنیدم میگن اگه ی خانواده دارن سختی میکشن گاهی وقتها ممکنه ه ...

چرا باید تاوان اشتباه نسل های قبلو فرزندانشون بدن؟

به نظر من این به دور از عدالت خداست

بیایید آدم ها را بیشتر از آنچه تنها هستند، تنها نکنیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی این چه کاریه داری تو نی نی سایت انگیزه قتل ایجاد میکتی حتما از فردا هم باید تاپیک های قتل بخونیم😂😂😂

اصن همش تقصیر امریکاس

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
2728
چرا باید تاوان اشتباه نسل های قبلو فرزندانشون بدن؟ به نظر من این به دور از عدالت خداست

چون از نسل همونان...دیگه حکمت خدا نمیدونم چیه...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
یعنی تا الان بخاطر گناهش قتل نکردین؟

راستشو بگو تو کسی رو کشتی😕😂😂😂

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
اسی این چه کاریه داری تو نی نی سایت انگیزه قتل ایجاد میکتی حتما از فردا هم باید تاپیک های قتل بخونیم ...

من غلط بکنم انگیزه قتل بدم واسه شوخی میگم 

بخدا خودمم دلم نمیاد جون ی ادمو بگیرم

چون از نسل همونان...دیگه حکمت خدا نمیدونم چیه...

اخه واقعا بی انصافی مثلا پدر و مادر من یه اشتباهی کردن چرا منی که هیچ گناهی ندارم چوبشو  بخورم خب این عدالت نیست بمن چه ربطی داره بنظرم هر کسی باید چوب کار خودش رو بخوره

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2740
من غلط بکنم انگیزه قتل بدم واسه شوخی میگم  بخدا خودمم دلم نمیاد جون ی ادمو بگیرم

می دونم بابا شوخی میکنم😂😂😂

من خودم ادم خاصی دم دست ندارم شاید یکی رو در اینده کشتم 😅😂😂😂

من آقای ترامپ نامحترم  رو حتی اگه گناه هم باشه دستم برسه حتما این کار رو میکنم میدونم نمیشه ولی بعدش هم اصلا مهم نیست مهم اینه انتقام یه شخصی  که خیلی برام عزیزه رو گرفتم ازش نکبت 🤬

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
خدا خودش بهتر میدونه چجوری جوابشو بده.من شنیدم میگن اگه ی خانواده دارن سختی میکشن گاهی وقتها ممکنه ه ...

ن بابا هرچی ظالمه سوروموروگندست اوناهمش حرفه

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
سلام. منم از خواهرم نفرت دارم چون تمام فتنه ها و پلیدی هارو داره میای مثل فیلم غریبه ها در قطار ....

برادر من تو زندگیش فقط آدم نکشته والا از  هیچ فسق وفجوری غافل نشده 

به قرآن آبرومو تو قوم شوهر برده 

آخه من بدبخت چه گناهی کردم اون غلط زیادی میکنه من باید سرشکستگی بکشم

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
یه نفر منو کشت که همیشه نفرینش میکنم

واقعا 😔

یا خدا دارم با روح حرف می زنم ولی ای روح بزرگ بی خیال یارو شو نکشش😁😂😂😂

2706