2733
2734
عنوان

از اندامم متنفرم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3701 بازدید | 169 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پیشاپیش عذرمیخوام بابت لحنم میدونی چیه ...از بس تو مخ مازن های احمق کردن که باید مثل کالا خیلی لوکس ...

واقعن درست کاملن درست!اصلن انسان بی نقص وجود نداره و بعضی موقع ها انسان ها با کم و کاستی های زیبا میشه مثلن توی صورت دماغ بزرگ به ترکیب صورتش میاد یه ویژگی بد توی انسان یه ویژگی خوب میتونه پدید بیاره

ممنون عزیزم ازتایپت منم همیشه خدامو شکر میکنم فقط بعضی وقتا مثل الان دلم میگیره 

اصلا نیاز نیست دلت بگیره

به دل همسرت نشستی که باهات ازدواج کرده.چجوری ذهنشو خوندی و واسه خودت تفسیر کردی؟!

باورکن تو هزاری ام خوشگل و خوش اندام و هالیوودی باشی,ولی اخلاق نداشته باشی  هیچی نمی ارزی واسه همسرت و همه ی اطرافیان.

سعی کن با اخلاق و رفتار و منش یکی رو عاشق کنی,چون این پایدار تره...وگرنه اگه خدایی نکرده دوروز دیگه یه اتفاقی افتاد و صورتت بهم ریخت,دیگه همسرت حاضر نیست نگاهت کنهو ولی تو خوشرو و مهربون باش ببین چجوری نوکریتو کنه

2738
واقعا تاثیر داره

آره باور کن، برای من سفت و بزرگ شد، مدام توی خونه تنهایی ماساژ بده، زیر دوش آب سرد برو ماساژ بده، یک ماه نشده تاثیرش رو میبینی

بعد هم اندامت رو با شربت مولتی ویتامین سن استول پر کن، هر روز یه قاشق غذا خوری بخور، اندامت و پوستت عالی میشه

همه جای بدنت یه اندازه پر میشه و فرم میگیره، مثلا بازوهات با رونت تناسب پیدا میکنه، البته یکم پر خوری بهت دست میده

2706