2737
2734
عنوان

از اندامم متنفرم😭😭😭

3701 بازدید | 169 پست

۲۰سالمه ...متاهلم

سینه ها قد یه جوش...بخدا دختر۱۲ساله سینه هاش ازمن بزرگتره

باسن م ازبس آمپول دگزا زدم واسه آلرژیم که بافتش تحلیل رفته و مثل چاله چولس😭😭

بدنمم که پرمو....😭😭

بااینکه جلو شوهرم همیشه اعتماد بنفسمو حفظ کردم ولی بعضی وقتا مثل الان که بهش فکرمیکنم ازخودم متنفرمیشم😭😭

شوهرم تو روم چیزی نمیگه ولی خب  حتمادلش میخواس یه زن خوش اندام داشته باشه

واقعا از دنیا سیر میشم این مواقع

حکمت خدا رو شکر به یکی میده میره باهاش هرزگی به یکی هم مثله ماکه میخوایم توراه حلال باشیم نمیده

توروخدا زخم نزنین...حالم خوب نیس...اومدم دردودل😭

ما همون شوهر رو هم نداریم😕

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم ۲۲ سالمه عزیزم قبل زایمان سینه هام کوچیک بود ولی حداقل خوش فرم

بعد شیردهی هم کوچیک شده هم خیلیی شل متنفرم ازشون اه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

شوهرت چشم داشته روز اول دیده و پسندیده 

اعتماد به نفست رو ببر بالااا

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
2706