2737
2734
عنوان

از اندامم متنفرم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3701 بازدید | 169 پست
این چیزای ک گفت لخت باشی مشخصن.....روز اول ک نمیدونسته خخ...منم مشکل کوچیکی سینه دارم اصن چیزی ب اسم ...

حالا ما از قبل بررسى شده بوديم🤦🏼‍♀️😂

ولى ميدونى كلى بخواى حساب كنى مردا زياد دربند سينه نيستن خيلى كاريش ندارن😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما رو نگفتما خودمو گفتم ایشالا یه بخت خوب نصیبت بشه عزیزم😍

ان شالله هم شما هم من هم بقیه مجردا💓

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992

بعضیا ارثی سینه هشون کوچیکه 

رازیانه خوب هم موهاتو کم میکنه هم سینه هات بزرگ میشن یه سری وذزش هم هست انجام بده هیکلت درست میشه همه چی که نیاز بهدعمل اینا نداره 

بعدم برا موهای بدنت از پودر ایسان استفاده کن کم میشه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
خخخ ان شالله زودی عروس بشی

فدات💝💖💖

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
2740
بچه دارنمیشم....اره کلی از دادم مشکلی ندارم

منم  عینه تو بدم میاد از حیکلم با این فرق که 77کیلو شذم چاق شدم دوباره ولی اگع رعایت کنم ورزش کنم خیلی خوب میشم ولی سخته

وزن اولیه87،..80🔓75🔓 73🔓70🔓65🔒😒😝دارم به هدفم نزدیک میشم خدای من

ليزر الان اونقدراهم گرون نيست اولاش گرون بود يكم پول جمع كن از يه سري خرجا بزن برو ليزر كن خيلي خوبه راحت ميشي 

مثلا جلسه اي ٣٠٠ تومن زياده؟؟ ميشه تقريبا هر ٤٠ روز ٣٠٠ تومن 

عزیزم بدن ۹۹درصد خانمای دنیا همینه اونی که شما میبنی همشون هنر پیشه هستن و نه تنها خییییییلی پول خرج زیبایشون میکنن که شدیدا هم روتوش میشن و فیل تر میشن مثلا شما بایه دوربین حرفه ای از خودت عکسو فیلم بگیر خودت عاشق خووت میشی ینی جوری که تغییر میده ادمو . 

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
ژل چیه

حججم دهنده

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫
2706