2737
2734
عنوان

از اندامم متنفرم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3701 بازدید | 169 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دردم لا غری نیس سینه قد جوش فقط با عمل درس میشه

منم منظورم همون بود نمیخواستم خیلی باز بگم 😂 آزمایش هورمون بدی خوبه اما کلا سی نه و ب اسن با خوردن، استراحت کردن و یکسری ورزش های خاص که توی نت هست و ماساژ بزرگتر میشه اینارو انجام بده هر هفته هم خودت رو با متر اندازه بزن واقعا تغییر رو میبینی امیدوار باش 

خدای مهربونم شکرت ❤ ازت میخوام هرکسی هر حاجتی داره برآورده بشه❤ آمین ❤
دیگه چاره چیه شاید خدا میخواد بعضیا ازدواج نکنن

ب زور میگیریم از خدا😑

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
واسه همه اون کارا پول میخاد که من ندارم

ورزش کردنو خوش اندام شدن پول نمیخواد که ۴تا برنامه دانلود کن تو خونه ورزش کن

حدقل اینکارو میتونی بکنی.. همه کامل و زیبا و بی نقص نیستن که

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
2740
دردم لا غری نیس سینه قد جوش فقط با عمل درس میشه

روغن خراطین بزن ژل بگیر 

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫
خوشم میاد ۲/۳کامنتات راجب شوهره🤭

تاپیک هامو بخون😂😂😂😂

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
2706