2737
2739
عنوان

در بارداری خیلی میخوابیدیدو علائمتون رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 56 پست
اره ولی بشدت عاشق پسره چون تک پسره تنها استرس ودغدم همسنه ک بچم‌پسرباشع ...چشم گلم حتما میام من ک‌خو ...

من فردا ۶ هفته ام کامل میشه اره عزیزم دعا کن فردا میریم صدا قلب کوچولوشون رو بشنوم 😍😍

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
دوستان پنج روز از پریودیم گذشته و از وقتی که روزش بوده پریود نشدم مداوم دردهای پریودی دارم زیر دلم د ...

عزیزم احتمال ۹۰ درصد بارداری ولی اول برو دکتر یا برو ازمایش خون بده 

جوشونده الان نخور

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی الان دو هفته هس لک دارم دهنم سدویسه بخدا هنوزم معلوم نیس چیزی باشه یا ن تازه استراحت مطلقم همش ترشح قهوه ای و دل درد مث پریودی تازه میگن اگه لکت اینجوری باشه باید استراحت کامل داشته باشی تا اخرش بخدا کلم خواب رفته دعا کنید لکم تمام شه بچمم تشکیل بشه سالم بغلش کنم🥲

2731
یعنی الان دو هفته هس لک دارم دهنم سدویسه بخدا هنوزم معلوم نیس چیزی باشه یا ن تازه استراحت مطلقم همش ...

ایشاءالله با یاری خدا میشه

من از هفته پنج تا هفت هفته و دو روز حالت تهوع داشتم الان میترسم نکنه اتفاقی واسه بچه م افتاده ک حال ...

بد به دلت راه نده ایشاءالله در سلامت کامل بغلش میکنی

2738
منم تازه ۲۴ساعته فهمیدم باردارم  دعام کنید  خدا به همه بده الهی

عزیزم 😍😍😍منم داخل تاریخ رند فهمیدم باردارم ایشاءالله