2733
2734
عنوان

در بارداری خیلی میخوابیدیدو علائمتون رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 56 پست
هرچی که هست خدا حفظش کنه عجب جوبو جوشی داشتی و داری  فکر کنم پسر باشه

مرسی قربونت برم توکل بخدا خودم وشوهرم ک عاشق پسریم حالا ایشالله هفته دیمه میرم سونو اگه پسربود میام میگن ...اره بخدا شوهدم میگه بعضی وقتا فک میکنم دکتراالکی گفتن بارداری همش میترسیدم زنم بارداربشه زندگیم کلا بهم میریزه انقد میگفتن سخته الان اون بمن میگه یکم استراحت کن یکم اروم باش 

ممنون از دعاي خيرت عزيزم الهي آمين 🙏 من اصلا دلم نمك نميخواست بارزترين حالت من خوش اخلاقي بيش از ح ...

الان دخملت خوش اخلاقه؟

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون از دعاي خيرت عزيزم الهي آمين 🙏 من اصلا دلم نمك نميخواست بارزترين حالت من خوش اخلاقي بيش از ح ...

البته من الان نزید ۶ هفته ام هست کامل بشه بتام ۵۲۶۰۰ بود بعد علائمم هی کم و زیاد میشه دوست دارم دوقلو باشه یه دخمل یه پسمل یا یه دخمل

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
مرسی قربونت برم توکل بخدا خودم وشوهرم ک عاشق پسریم حالا ایشالله هفته دیمه میرم سونو اگه پسربود میام ...

خخخخخخ چه مردی 

من شوهرم میگه حس میکنم دختره 

اره عزیزم حتما بیا بهم بگو با جون و دل منتظرم منم فردا برا اولین بار میرم دکترببینم چی میگه شما آز دادی بتات چند بود

2740
هفته چندی من خیلی ویارم بد بود کلی لاغر شدم بی اشتها

اخرهای ۶ هستم

خيلي كوچولوئه عزيزم ولي در كل هميشه اخم ميكنه😂فكر كنم ١٠سالگي بايد ببرمش بوتاكس😁

😂😂😂😶 اره والا بهش بگو دخمل که اخم نمیکنه

اوخوداا کوشولوو خدا ب هممون کمک کنه تودلیمونو ب سلامت بغل بگیریم انشالله سالم باشه

انشاءالله واقعا سالم باشن و از همه مهمتر صالح

خخخخخخ چه مردی  من شوهرم میگه حس میکنم دختره  اره عزیزم حتما بیا بهم بگو با جون و دل منت ...

اره ولی بشدت عاشق پسره چون تک پسره تنها استرس ودغدم همسنه ک بچم‌پسرباشع ...چشم گلم حتما میام من ک‌خودم ازروز اول شوهرم بهش میگه گل پسر بابا ....بسلامتی ایشالله چندهفتتون بود ...والا من ناخاسته باردارشدم فقط رفتم دکترازمایش خون گرفت گفت بارداری برو سونو رفتم سونو ک ۶ هفتم بود وضربان قلبشو شنیون دیگه آز ندادم همه میگن بتا بالا نشونه دختره اما من تصلا ندادم ک بدونم 

من که الان ۲۶ هفته ام تا ۴ ماه اصلا متوجه نشدم حامله ام هیچ علائمی نداشتم 

حتی حساسیت سینه هم نداشتین؟

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍

دوستان پنج روز از پریودیم گذشته و از وقتی که روزش بوده پریود نشدم مداوم دردهای پریودی دارم زیر دلم درد میکنه تیر میشه گاهی اوقات سینه هام سفت میشه درد میکنه
لگن و رون هام درد میکنن دلمم یکم شور میخوره سه ساله اقدامم و تنبلی تخمدان هم دارم این ماه اینطوری شدم ولی هرچی بی بی چک میزنم منفیه باید چیکار کنم چرا اینطوری شدم

امیدوار باشم که میتونم حامله باشم یابرم جوشونده بخورم که بیاد

اولین باره که اینطوری درد پریودی دارمو نمیاد

2706