2733
2739
منم نمیزاره هی میگه زشت میشی و اینا ولی من کلا حوصله رسیدگی ب مو ندارم سخته برام موهام میریزه خیلی ...

همینو بگو اصن موها خودمه اختیار موهامو دارم که ایشش😒😒😭😫

سوووخته وز شده  پفی شده موخوره دارهه زیاد😭

موخوره خیلی بده تا اونجایی از موهات که موخوره هست کوتاه کن، نکنی میزنه بالاتر دیگه مجبوری از ته بزنی 😐😐😐، 

احتمالا با پسرونه مشکل داره مامانت، تا روی شونه هات کوتاه کن، مدل بزن.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همینو بگو اصن موها خودمه اختیار موهامو دارم که ایشش😒😒😭😫

حالا من سه ساله خواستگار ندارم سنمم گذشته از این حرفا

بچه نیستم ک

ولی خانواده مامانم هی میگن دختر باید موهاش بلند باشه و عروس بشه و  ال و بل

😤😤😤😤😤😤😤😤

اگر حس کنم بی ادبی جوابتو نمیدم دیگه، چون شخصیتم اجازه نمیده با هر کسی بحث کنم😊
2731
سوووخته وز شده  پفی شده موخوره دارهه زیاد😭

عزیزم موهاتو ازیه سمت شروع کن دسته های کوچک‌بباف‌بعد از پایین دست روی مو بکشن منظورم برعکس رویش مو،موهای اسیب دیذه رو میاد اونارو قیچی کن ،دپباره برای دسته بعدی بافت همین کار تکرار کن

دنیا همه هیچ واهل دنیا همه هیچ 
2738
حالا من سه ساله خواستگار ندارم سنمم گذشته از این حرفا بچه نیستم ک ولی خانواده مامانم هی میگن دختر ...

وااای دقیقااااا دلم میخواد از دستشون سرمو بزنم تو دیواااار😫😭😭

حالا من سه ساله خواستگار ندارم سنمم گذشته از این حرفا بچه نیستم ک ولی خانواده مامانم هی میگن دختر ...

اووووف من از وقتی به دنیا اومدم تا الان که ۲۸ سالمه و مجردم قرار بوده عروس شم و حق نداشتم موهامو کوتاه کنم😐😑😑😂😂

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
موخوره خیلی بده تا اونجایی از موهات که موخوره هست کوتاه کن، نکنی میزنه بالاتر دیگه مجبوری از ته بزنی ...

همینجوری شده دارم دق میکنم😭

کلا نمیزار حرف بزنم میگه برو بابا دست به موهات اصلا نباید بزنی😒😤

عزیزم موهاتو ازیه سمت شروع کن دسته های کوچک‌بباف‌بعد از پایین دست روی مو بکشن منظورم برعکس رویش مو،م ...

مررسی عزیزم ....

یبار بافتم اینقد بودددد حرصی شدم کلا ناامید شدم ول کردم😂😤

2706