2737
2739
عنوان

میخوام جهزیه بخرم بیاید😻لوازم برقی

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 186 پست
قیمتش چجوریه

الان باید حدود 4 و 5 تومن باشه 

جهیزیه ام رو که دیدن همه رفتن از سرخ کنم خریدن خواهرم مرتب ازش استفاده میکنه من کمتر 

برای سرخ کردن مرغ عالیه 

بادمجان بدون روغن 

سیب زمینیش هم رستورانی و ترد میشه 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پلوپز ١٦ کاره بگیر هم کیک پز داره هم هواپز هم سرخ کن هم ارام پز هم ماست و برنج و این چیزا  هم ...

جارو شارژی کاراییش چجوری گلم؟وای چ زیاد😭پلو پز شونزه کاره قیمتش چنده

خدآیا بِه همسرم پول بِده🥺بتونه چند تا تیکه جهزیه شو و یه خوُنِه رَهن کُنِه بِریم سَر خونه زِندِگیمون🥺💔خُدایا جَهزیم قدیمی شُد دیگ ،دِلت نمیسوزِه☹گُنآه دآرم خدآجونم😗❤
مبارکتون باشه خانومی😍💕

ممنون گلم❤😃😘

خدآیا بِه همسرم پول بِده🥺بتونه چند تا تیکه جهزیه شو و یه خوُنِه رَهن کُنِه بِریم سَر خونه زِندِگیمون🥺💔خُدایا جَهزیم قدیمی شُد دیگ ،دِلت نمیسوزِه☹گُنآه دآرم خدآجونم😗❤

یه غذاساز خوب بگیر. واسه من کنووده. همزن مخلوط کن. آسیاب. ابمیوه گیری. داره. چایساز و قهوه جوشم تو یه دستگاس. پلوگز و آرام پزم یه دستگاس اصلا استفاده نمیشه نگیر. غذاساز. اتو. جارو. توستر. بگیر. اینا واجبه خیلی استفاده میشن. 

2740
اخی چه بد 😢روحشون قرین ارامش💓

ممنون گلم😿

من که عاشق سیلورم و همه اساسم سیلوره شیک تره به نظرم 

من دو دلم راستی گلم پذیزاییم طوسیه آشپزخونه هم بیشتر صورتی و چن تا تیک طوسی اتاقم چ رنگی کنم؟

الان باید حدود 4 و 5 تومن باشه  جهیزیه ام رو که دیدن همه رفتن از سرخ کنم خریدن خواهرم مرتب ازش ...

ممنون گلم 😘

من دو دلم راستی گلم پذیزاییم طوسیه آشپزخونه هم بیشتر صورتی و چن تا تیک طوسی اتاقم چ رنگی کنم؟

این طرح های هاوایی سبز ها خیلی نازن من خیلی دوس دارم بریم تو خونه خودمون اون طرح میخرم

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
ببین بنظرم ابمیوه گیر چهار کاره بخر مخلوط کن نخر  جای اسیاب کن هم گوشکوب برقی چندکاره بگیر عک ...

مرسی عزیزم😃❤

فر نه گلم تستر فقط میخوام بخرم 

من ماکروویو خریدم  راضی ام.زود پز وبخار پز وارام پز و..خریدم در این ۹سال یکبار هم استفاده نکردم.فقط داره خاک می خوره.غذاساز بخر همه کار می کنه سبزی هم خورد می کنه فقط مارک خوب بخر زود خراب نشه.مخلوط کن واسیاب وابمیوه گیری بخر.گاز بخر.