2733
2739
عنوان

دختردار (+۵سال)

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 24 پست
جدی میگم تو فامیل داشتیم کلاس ۵ پریود شد رشدش تا ۱۵۰ سانت اینا متوقف شد اینا زنگ خطره اگه زود بری دک ...

150 که نرماله

رشد غیر عادی نبوده 🤔همه که قد بلند نیستن

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
150 که نرماله رشد غیر عادی نبوده 🤔همه که قد بلند نیستن

نه میگم دکتر گفت اگه پریود نمیشد رشد داشت مثلا بالاترم میرفت ولی پریود توسن کم باشه رشدم کمه قبول بکن چون بعد پریود ته تهش۳ سانتی رشد بکنی

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه میگم دکتر گفت اگه پریود نمیشد رشد داشت مثلا بالاترم میرفت ولی پریود توسن کم باشه رشدم کمه قبول بک ...

بعضیا هستن که بعد از پریود هم رشد کردن بیشتر از 3 سانت

انگار بستگی به بدن هر کسی داره خودم که شاید3,4 سانتی بلند شدم بعدش ولی خب ژنم بود نسبت به ارثم نه بلند شدم نه کوتاه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2731
بعضیا هستن که بعد از پریود هم رشد کردن بیشتر از 3 سانت انگار بستگی به بدن هر کسی داره خودم که شاید3 ...

عزیزم درسته ژنم هست ولی باورکن این موردم خیلی مهمه بلوغ زود رس برای دختر بده دیررسش برای پسر بده مثلا دختر زود رشد کنه پریود بشه یا پسر ریزه میزه باشه توسن خودش که لازمه موی صورتش درنیاد و.‌‌..

دختر داری نمیصرفه والا  بریم بدیمش یه پسر بگیریم  راحتن پسردارا همش استرس دلمشغوای فکر ...

دختر داشتن تواین زمونه خیلی بهتره البته بستگی به عرضه باباش داره چون دختر میتونه تاهرسنی که هست بیمه باباش باشه اگه مجرد باشه

اگه طلاق بگیره یا خدای نکرده پدر فوت کنه حقوق بازنشستگی پدربهش میرسه خب اینا نسبت به پسری که از سنی بیمه و حقوق پدر براش قطع میشه خیلی خوبه البته درباره ارث کوتاهی شده

عزیزم درسته ژنم هست ولی باورکن این موردم خیلی مهمه بلوغ زود رس برای دختر بده دیررسش برای پسر بده مثل ...

من که نمیگم مهم نیست! بستگی به شرایط محیطی هم داره

من ک نگفتم بلوغ زودرس خوبه ولی سن پریود خیلی متفاوته برای دو نفر با سن یکسان شاید یکیشون بلوغش زودرس باشه یکی دیگه نباشه

من که نمیگم مهم نیست! بستگی به شرایط محیطی هم داره من ک نگفتم بلوغ زودرس خوبه ولی سن پریود خیلی متف ...

اره ولی این تاییدیه باید از سمت دکتر بیاد من از رواکثریت دارم نظر میدم چون خیلی دیدم پدرومادر قدبلند باشن یا متوسط بچه سرهمین پریود رشد نکرد

2738

من 12-13-بودم تا 16-نیم تنه بعد سوتین

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
عزیزم به نظرم این حرفتون اشتباهه توضیح این موضوع وظیفه مادره که با دلسوزی و ملایمت برای دخترش توضیح ...

عزیزم به نظرت دختره 6.7 ساله روند طبیعیه بدن را میفهمه این جور توضیح دادن باعث پرسیدن سوال های دیگه میشه که جداب دادنش برا بچه 6 ساله درست نیست ومنم بهش میگم معلمت برات میگه تا فعلا نپرسه وبه وقتش خودم براش توضیح بدم 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹