2737
2739
عنوان

دختردار (+۵سال)

336 بازدید | 24 پست

سلام 

برا دختر بچه هاتون از چه سنی سوتین بستین یا گقتین ببندن ؟!

یا کلا از به چه سایزی رسید بهتره بگم ببنده ؟!

اگه پیج اینستا یاسایت معتبر میشناسید برا لباس زیر بچه ها هم اگه دارید بگید ممنون میشم 🌹❤

↩↩↩مثل خودمان باشیم ↪↪↪

13 سالگی

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 11 سالم بود 

تخت ولی مامانم برام گرفت

و همچنان تخت ماندم😕☝🏻💚🍃

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2728

دخمله من 7 سالشه ولی لاغره فکر نکنم تا 10 ساله دیگه هم احتیاج پیدا کنه ولی خب بعضی وقتا یه سری سوال براش پیش میاد که به اقتضای سنش براش پاسخ میدم 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

از وقتی رشدش شروع شد نیم تنه بگیر

نخی باشه حتما

بعدا که رشد کرد سوتین اسپرت که کوچولوه بعدا سوتین عادی

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2738
 دخمله من 7 سالشه ولی لاغره فکر نکنم تا 10 ساله دیگه هم احتیاج پیدا کنه ولی خب بعضی وقتا یه سری ...

عزیزم میتونی تو خصوصی سوالش و جوابات رو برام بفرستی اگه میشه 🙏🌹

↩↩↩مثل خودمان باشیم ↪↪↪
عزیزم میتونی تو خصوصی سوالش و جوابات رو برام بفرستی اگه میشه 🙏🌹

نه عزیزم سوال به اون صورت نه فقط چند باری که نوار بهداشتی دید پرسید منم بهش گفتم وقتی بزرگتر شدی وخانوم تر شدی تو مدرسه معلمتون برات میگه یا در باره لباس زیر پرسید گفتم خدا گفته خانما نباید بدنشون پیدا باشه به همین خاطر از اینا استفاده می‌کنیم تا بدنمون را کسی نبینه همین 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
نه عزیزم سوال به اون صورت نه فقط چند باری که نوار بهداشتی دید پرسید منم بهش گفتم وقتی بزرگتر شدی وخا ...

عزیزم به نظرم این حرفتون اشتباهه

توضیح این موضوع وظیفه مادره که با دلسوزی و ملایمت برای دخترش توضیح بده از کجا معلوم معلمش جوری توضیح نده که بچه نترسه؟ 

شما روند طبیعی بدن رو براش توضیح بدین و فواید و علت هارو هم براش بگین و کاملا خیالشو راحت کنین که اصلا نگران کننده نیست و باعث خجالت هم نیست ممکنه دوستاش چیزایی بگن که باعث وحشتش بشه یا نظرات اشتباهی بگن که تغییرش سخت باشه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
عزیزم به نظرم این حرفتون اشتباهه توضیح این موضوع وظیفه مادره که با دلسوزی و ملایمت برای دخترش توضیح ...

اره منم معتقدم اینا وظیفه مادره نه معلم 

معلوم نیست معلم چطور باشه و چطور بگه و هزاران داستان دیگه 

مخصوصا به نظرم در مورد پری شدن 

خیلی مهمه

↩↩↩مثل خودمان باشیم ↪↪↪
☹😟😖

جدی میگم تو فامیل داشتیم کلاس ۵ پریود شد رشدش تا ۱۵۰ سانت اینا متوقف شد اینا زنگ خطره اگه زود بری دکتر میتونی این جریان پریود به تعویق بندازی سوتین همه مدلی بچگونه هست ولی این فرصت بره دیگه نمیادا

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2706