2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملا درسته  ادم شکاک میشه  بهم میگه شکاک حساس🤣

چند روز پیش یکی اومد پی وی گفتم بزار جوابشو بدم شاید دوست شدیم بعد یه یکی دو ساعت چت حرفا رو برد به سمت مسأل... بلاکش کردم😂😂😐😐

جمله ای که در روز رستاخیز باعث تخفیف در مجازات میشود:ما از همان ابتدا نیز علاقه ی به دنیا آمدن نداشتیم...
بچه ها یه سوال خیلی مهم برخوردتون با رلهایی که بعضی وقتها حرفهای ریز مورد دار میزنن چیه؟ یجوری که هم ...

اول خوب فحششون میدم😂 بعد بلاکشون میکنم

جمله ای که در روز رستاخیز باعث تخفیف در مجازات میشود:ما از همان ابتدا نیز علاقه ی به دنیا آمدن نداشتیم...
2731
2738

دوران دوستی باهم بیرون نرفتیم ولی الان ک تقدیم میریم😄❤

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸
چند روز پیش یکی اومد پی وی گفتم بزار جوابشو بدم شاید دوست شدیم بعد یه یکی دو ساعت چت حرفا رو برد به ...

دقیقا از همون اول کسایی ک دنبال این حرفان معلومه باور کن هزاران نفر اومدن پیویم همشون دنبال همین چیزا فقط ینفر ک اصن حرفشو نمیزنه میدونه بدم میاد ایشونه ک اخلاقش خوبه ولی خب

دقیقا از همون اول کسایی ک دنبال این حرفان معلومه باور کن هزاران نفر اومدن پیویم همشون دنبال همین چیز ...

تقریبا همشون دنبال اینجور حرفان خاک برسر همشون حالا من چه کنم بدون دوس🥺🥺😂😂😂

اصلا داغان میشم با این کامنتا مثلا کاربر مینویسه اونایی که طلاق گرفتن بیان یهو ی تپاله ی .... خودشو ...

تپاله رو خوب اومدی 🤣🤣🤣🤣🤣

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
چند روز پیش یکی اومد پی وی گفتم بزار جوابشو بدم شاید دوست شدیم بعد یه یکی دو ساعت چت حرفا رو برد به ...

دقیقا از همون اول کسایی ک دنبال این حرفان معلومه باور کن هزاران نفر اومدن پیویم همشون دنبال همین چیزا فقط ینفر ک اصن حرفشو نمیزنه میدونه بدم میاد ایشونه ک اخلاقش خوبه ولی خب

2706