2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاملا درسته  ادم شکاک میشه  بهم میگه شکاک حساس🤣

چند روز پیش یکی اومد پی وی گفتم بزار جوابشو بدم شاید دوست شدیم بعد یه یکی دو ساعت چت حرفا رو برد به سمت مسأل... بلاکش کردم😂😂😐😐

جمله ای که در روز رستاخیز باعث تخفیف در مجازات میشود:ما از همان ابتدا نیز علاقه ی به دنیا آمدن نداشتیم...
بچه ها یه سوال خیلی مهم برخوردتون با رلهایی که بعضی وقتها حرفهای ریز مورد دار میزنن چیه؟ یجوری که هم ...

اول خوب فحششون میدم😂 بعد بلاکشون میکنم

جمله ای که در روز رستاخیز باعث تخفیف در مجازات میشود:ما از همان ابتدا نیز علاقه ی به دنیا آمدن نداشتیم...
2728

دوران دوستی باهم بیرون نرفتیم ولی الان ک تقدیم میریم😄❤

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸
چند روز پیش یکی اومد پی وی گفتم بزار جوابشو بدم شاید دوست شدیم بعد یه یکی دو ساعت چت حرفا رو برد به ...

دقیقا از همون اول کسایی ک دنبال این حرفان معلومه باور کن هزاران نفر اومدن پیویم همشون دنبال همین چیزا فقط ینفر ک اصن حرفشو نمیزنه میدونه بدم میاد ایشونه ک اخلاقش خوبه ولی خب

دقیقا از همون اول کسایی ک دنبال این حرفان معلومه باور کن هزاران نفر اومدن پیویم همشون دنبال همین چیز ...

تقریبا همشون دنبال اینجور حرفان خاک برسر همشون حالا من چه کنم بدون دوس🥺🥺😂😂😂

اصلا داغان میشم با این کامنتا مثلا کاربر مینویسه اونایی که طلاق گرفتن بیان یهو ی تپاله ی .... خودشو ...

تپاله رو خوب اومدی 🤣🤣🤣🤣🤣

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
چند روز پیش یکی اومد پی وی گفتم بزار جوابشو بدم شاید دوست شدیم بعد یه یکی دو ساعت چت حرفا رو برد به ...

دقیقا از همون اول کسایی ک دنبال این حرفان معلومه باور کن هزاران نفر اومدن پیویم همشون دنبال همین چیزا فقط ینفر ک اصن حرفشو نمیزنه میدونه بدم میاد ایشونه ک اخلاقش خوبه ولی خب

2706